Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Manapság hol lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hol lehet találni olyan pasit aki nem csak szexet akar egy nőtől hanem szerelmet?

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 19:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Prof itt most nem erről van konkrétan szó.

Itt csupán arról van szó, hogy miután megismeri egymást a 2 fél a nő és a pasi, és lesz egy randi eltöltenek egy fél napot beszélgetnek stb, az alatt már kiderül, hogy érdemes e szexnél többre hajtani.

Vagy megéri e jobban megismerni mert a lány van olyan értelmes és normális és fordítva detto.

2013. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
neked lehet sehol....:))
2013. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Bárhol! de ehhez kell egy olyan lány akibe bele lehet szeretni...
2013. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A válaszokból az tüni ki lehet ez a piacgazdaság?
2013. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ehhez az alapkritériumoknak is megfelelő nőknek kéne létezniük, ám ilyenek nem léteznek. Alapkritériumok alatt értsd: őszinteség, mások nem hülyének nézése, mások nem átverése, igazság vagy tények el nem ferdítése.


Egyébként megsúgom, hogy az olyan pasikat, akik tőletek nőktől nem csak szexet akarnak, azokra magasról b@sztok. Mert ugyebár nektek csajoknak az alfahím kell, aki mindenben tökéletes. Ez ott ki is merül, hogy ezek a számotokra tökéletes hapsik titeket jó magasról lekakkantanak, semmibe vesznek, lealáznak stb.


Aztán... A mell- és valagkirakás helyett nem ártana inkább kézbe venni néhány könyvet, művelődni kicsit, színházba, sporteseményekre, könyvtárba járni, vagy csak úgy spontán okosodni. Persze nem kell igénytelennek lenni, de ha egy sminkhegyet, műkörömhalmazt, alsónemű hiányában kivillanó muffot látnak meg az általad definiált pasi, akkor ne is várd tőle, hogy bármit is akar tőled.


27 évesen szingli vagyok, még mielőtt jönnének a fikázások, és nincs barátnőm, de őszintén szólva egyik retekre sem vágyom, amiket megtapasztaltam az elmúlt jó néhány év folyamán. Ja és köszönöm, nem fogok megbuzzancsulni, ironikusan szólva is valamilyen szinten még heterónak vallom magam.


Úgyhogy nem itt kéne elsírnod életed bánatát, mert hétvégén jó alaposan leittad magad és meghúzott a házibuliban néhány kan.


Szívesen a véleményemet.

2013. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sok rendes fiú van, csak minket szoktatok kigúnyolni meg elutasítnai egyből, ha bepróbálkozunk...
2013. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
15-ös! Nem is járok bulizni,és nem is iszok.Épp hogy egyszerű vagyok,és inkább könyvtárba járok.És ha már itt tartunk hadd mondjak én is valamit,tuti homoszexuális vagy:D
2013. máj. 16. 14:35
 18/19 anonim ***** válasza:
Vagy felnőttet keresel, vagy egy érett fiút (ha tini vagy). Én ismerek ilyet, nem is egyet, aki nem csak arra hajt, hanem valós érzelmei vannak és normális.
2013. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bizony, szerinted tuti homoszexuális vagyok. A női megérzés újra bizonyít, no comment... :) (Az ordenáré privát fröcsögésedhez pedig minden elismerésem.)
2013. máj. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!