Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek? (Többi lennt)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? (Többi lennt)

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a barátnőmmel 1 hete járunk, de már régebben jártunk(1 éve...). Azóta szerzett sok fiú barátot, és féltékeny vagyok az egyikre, mert írta, hogy majd nyáron elmegy vele nyaralni 5 napra. És ez engem nagyon zavar, főleg, hogy nem ismerem a srácot, és, hogy nem is ezen a településen lakik, szóval megismerni se nagyon tudom. Írta a barátnőm, hogy ha tetszik, ha nem ő elmegy nyaralni vele.. Mit tennétek a helyemben? Elvileg lezártuk ezt az ügyet, de ugyanúgy zavar.:/

2013. ápr. 27. 13:26
 1/6 Baccardi01 ***** válasza:
Nem lett volna szabad vele újra kezdeni. Ha rám hallgatsz ott hagyod a fenébe.
2013. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy akartam, mert szeretem:/
2013. ápr. 27. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha menni akar menjen nem szabhatod meg mit csinál nem a tulajdonod, vagy pedig menj velük te is , ha meg nem bízol meg benne akkor szakíts .
2013. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem benne nem bízok meg, hanem a srácban..:/ Szerintem nem díjaznák az ötletet, hogy velük menyjek, bár nem tudom. Azt szóba se akarom hozni, mert újabb vita jönne ki belőle SZERINTEM! És ismétlem, hogy benne megbízok, de a srácban nem, mert nem tudok róla SEMMIT. Más fiú barátjára akit ismerem egyátalán nemvagyok féltékeny meg semmi...
2013. ápr. 27. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha veled jár nem megy el más sráccal sehova főleg nem 5 napra... ebből már nekem is voltak problémáim..

17/L

2013. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindegy vége, jobb így:DD Élvezem a szingli életet mostmár, kajak leszarom, ha ennyit értem neki!:D
2013. ápr. 27. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!