Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudom elfelejteni, és még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos lány vagyok és tetszett egy fiú, akinek írtam egy verset, amiben leírtam neki az érzéseimet, de amikor megtudta, hogy én vagyok azt írta, hogy azért nem, mert nem tartozok a baráti körébe, pedig az előző barátnője sem tartozott oda, akivel már szakítottak; na a lényeg az, hogy azért küldtem el neki a verset, mert folyton mosolygott rám, és engem bámult. És most, hogy tudja, ugyanezt csinálja. Érdemes még próbálkoznom? És ha igen, hogyan?

2013. ápr. 20. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj neki egy novellát...hátha..
2013. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kérdezd meg hogy tényleg csak annyi-e a baj. kérdezd meg hogy akkor mért mosolyog rád. próbálj összebarátkozni vele, vagy mond meg neki, hogy tényleg szereted!
2013. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. ápr. 25. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!