Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy olyan fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Palacsinta12 kérdése:

Beleszerettem egy olyan fiúba aki cigány. Ő is szeret engem, de aggódom hogy ha a szüleim és a barátaim megtudják megutálnak. Valaki segítene abban, hogy mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
festesd át fehérre
2013. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Ha Amszterdamban akarod végezni valami drogos örömlányként akkor hajrá. Ha meg nem akkor pedig gyorsan elfelejted.

Amelyik cigány rendesen, normálisan él arról meg sem lehet mondani hogy cigány, gondolom te egy putris cigánnyal akarsz járni. Hallgass a szüleidre, ők csak jót akarnak neked.

2013. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

nincs elég fehér pasi?

amúgy meg semmit ne tegyél, ha ennyi eszed van, szeresd őt, jó lesz neked, rajoskodj csak

2013. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha szüleid és a barátaid sem rasszisták, akkor szerintem nincs mitől félned, ha rendes a srác
2013. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

milyen undorító válaszok.. leszámítva az utolsót!

vállald fel, ha szeretnek elfogadják. ha nem illetek össze, akkor úgyis vége lesz.

2013. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
megint bőrszín származás meg stb...unom már a rasszistákat...ha rendes a fiú meg normális akkor miért ne lehetne a barátod? miért ne fogadnák el?...annyira nem értem én már ezt...
2013. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ mennyi idős vagy...Ha felnőt vagy és látod h ő egy éret férfi aki normálissan él,rendes morális értékrendel akkor miért ne..ha gyerek akkor felejtős ki tudja mien lesz meg a család.
2013. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Basszus... csíkos csíkossal, pöttyös pöttyössel. Persze van kivétel X%, de ebben van??
2013. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
jelen helyzetben nekem is cigany a parom, egy eve vagyunk egyutt, eloszor nagyon nehez volt beillesztenem a csaladomba, mert a csaladom tiszta szivebol gyulolte! s attol feltem ot nem szeretik errefel, fordult a kocka, az o csaladja nem fogad el engem mert magyar vagyok, igy annyi mindenen keresztul mentem mar amit senkinek sem kivanok, ezert mondom neked ha okos vagy es boldog akarsz lenni igazan akkor elkerulod oket, en is a lehetoseget keresem hogy mikor hogyan tudok lelepni, hidd el, szuleidre kell hallgatni, megbantam hogy nem hallgattam rajuk, egy anya megerzi a bajt!!!!
2013. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!