Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti éreztetek már olyat szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek már olyat szakítás után, hogy azt aki elhagyott, legszívesebben valahogy meg büntetnétek? Ezalatt azt értem hogy éreztétek már hogy AZONNAL éreztetni akarjátok vele azt a fájdalmat amin miatta keresztül mentek?

Figyelt kérdés
Mert sajnos én most így vagyok :( Lehet hogy elmebeteg vagyok, de sajnos ez van :S 6 Hónapja hagyott el egy lány akit még mindig szeretek, egy másik fiúért.. Ők boldogok, én meg szenvedek.. Már nyugtatókat kell szednem mert pánikbeteg lettem emiatt. És sokszor amikor látom őket együtt, még a fiú gúnyosan cukkol is a szemével. Mintha azt mondaná a szemeivel hogy: Mi van te kis k*csög ennyit értél. És ez engem nem tudjátok mennyire bosszant. És a legrosszabb, hogy lehettem volna már más lánnyal, nem is eggyel, de bűntudatot érzek erős bűntudatot amikor még másik lánnyal beszélek is mert nem tudom elfelejteni a volt b.nőmet :( Nem tudom hogy mi lesz ennek a vége.. Minden nap itt van ez a fejemben hogy amiatt a lány miatt pszichiátriára kell járnom, meg pszichológushoz, anyáék, a szüleim is segítenek, de nem ér semmit... Pszichológussal is amikor beszélgetek, egy ideig jól vagyok, de utána visszajön minden.. 3, legfeljebb 4 nap. Az a baj hogy senki sem bűnhődik :((( Tudom ez gyerekesen meg betegesen hangzik, de leginkább az könnyítene rajtam, ha látnám azt a lány sírni... ha valami nagy fájdalom érné. Szeretem is, meg gyűlölöm is.. Ti mit tennétek a helyemben? És jön a nyár, és az is valószínű hogy itthon fogok gubbasztani a szobámban végig..

2013. márc. 27. 16:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez meg szemét volt, utolsó.


Erzsinek is van baja, de attól függetlenül kiválóan teljesít az egyetemen. Kinevetitek az embereket, akiknek lelki bajuk van, de majd ha te rákos/szívbeteg leszel, ne röhögjön rajtad senki...pedig az is ugyanolyan biológia elváltozás...

2013. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A lelki betegség,nem biológiai elváltozás,persze ugyanolyan súlyos,és nehéz vele együtt élni,mert az ember nem tudja konkrétan megfogalmazni,hogy mi is a baja,és pont azért imádkozik,hogy inkább legyen valamilyen kézzelfogható betegsége,csak ne eméssze tovább ez a dolog.


Én is nagyon félek attól,hogy egyszer a párom szakítani akar velem,azt én hogyan élem túl.De voltam már a padlón előtte is,és aztán történt velem jó dolog az életben,nagyon sok.Ha ő elhagyna,a padlón lennék újra,de eszembe jutna,hogy sosem adnám fel az életet,mert sosem tudhatom,milyen jó dolgokat hoz még számomra :)

2013. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!