Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek hogy párom hűtlen volt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy párom hűtlen volt! Mit tegyek hogy meg nyugtasam magam! Lehet hogy csak be képzelem! Nagyon szeretem és nem akarom el veszíteni! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja messze vagyunk egymástol és sokszor úgy érzem hogy hazudik nekem!nem tudom mit tegyék hogy meg változon a gondolkodásom!

2013. márc. 14. 04:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban hazudik neked, akkor már el is vesztetted.

Ha hazajön beszéljétek meg a dolgaitokat.

2013. márc. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De vele nem egyszerű meg beszélni a dolgokat,mivel elégé zárkózott!és kevés embernek nyílik meg annyira mint nekem!én úgy érzem hogy szeret,de valamiért közben azt is érzem hogy hazudik!
2013. márc. 14. 04:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a gondokat nem lehet vele megbeszélni akkor sok sok sok szerencsét! :)

Szükséged lesz rá, meg egy 100-as csomag óvszerre.

2013. márc. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod h az utóbi időben mik alapján szűrted le a változást a viselkedésében.Azt javaslom h ha szereted akkor bízz benne mert ez minden kapcsolat alapja.Ha esetleg úgy érzed h elhanyagolt a párod javaslom h próbáld kicsit megérteni hiszen lehetnek neki is zűrös időszakai,esetleg próbálj egy kis változást hozni a kapcsolatotokba amit akár szex közben is megtehetsz Pl.:próbáljatok ki új pozíciókat,csempésszetek bele több érzést és romantikát esetleg szerepjátékot:D

De más változásokat is megtehetsz, ez csak tőled függ h mi fér bele a kapcsolatotokba! Sok sikert

2013. márc. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!