Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megműttetnétek a melleteket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megműttetnétek a melleteket a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés

úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó a barátomnak, mert akárhol vaguynk mindig megfordul egy nagy mellű nő után. már gondoltam arra is, hogy plasztikai sebészhez fordulok, hogy az segítsen rajtam. ti megtennétek?

24L



2013. febr. 7. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha,senki kedvéért sem csinálnék ilyet.
2013. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
én a természetesség híve vagyok és nem hagynám, hogy a barátnőm megműttesse magát. a pasid egy kissé bunkó módon viselkedik... egyébként mekkora a melled, ha szabad kérdezni?
2013. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
te felelősséged de szerintem ő se szeretné és elég nagy hülyeség lenne
2013. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

NEM! A barátod/szerelmed azért szeressen, aki TE vagy, és ne azért, hogy szilikont lehessen fogdosni rajtad!!!


Fogadd el magad olyannak amilyen vagy, te így vagy szép fiatal nő, ha ez a barátodnak nem kell, akkor majd idővel lelép. Te meg nyisd ki neki az ajtót! ;)

2013. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak magad kedvéért műttesd meg a melled, ha te is akarod, más kedvéért semmiképp se


24/F

2013. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt felejtsd el, hogy bárki miatt megműttetnéd magad, főleg ilyen indokból...hülyeség. Tudod egy dolog megnézni egy csajt, de még forgolódni is utána...ez egy barom.
2013. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nem.
2013. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
ne harizz, de elég nagy bunkó a barátod, hogy melletted megfordul egy másik nő után. Mi tíz éve vagyunk együtt de a párom soha nem csinált ilyet mellettem (nekem sincs nagy mellem), ha meg is néz a párom egy csaj, csak a szeme sarkából teszi, és úgy, hogy én lehetőleg ne vegyem észre.. és te egy ilyen paraszt miatt akarsz kés alá feküdni???
2013. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

nem mondta a barátom egy szóval sem, hogy nem tetszene neki, csak mindig megnézi az óriás dudájú nőket és ez baromira zavar.

a magam kedvéért meg... én vagyok az talán aki így nem tetszik magának... bár most olvasgattam itt, hogy sokaknak ez a baja...

2013. febr. 7. 18:07
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Sosem feküdnék kés alá, ha az egészségem nem kívánja meg.
2013. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!