Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki 4 óta tettszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki 4 óta tettszik. Idén ballagunk. Hagyjam annyiban, vagy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyunk, csak nem tudom h ő mit érez. Csak barátságot, vagy többet annál. Ha egszerűen csak megcsókolok egyszer?

2013. febr. 4. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondatnak fuss neki még egyszer...
2013. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

40 perces ismerettség... Nem hamarkodod el? :DDD

(amúgy offnak vége, legyél önmagad és legyél közvetlenebb, tegyél utalásokat... szerintem)

2013. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

elnézést...

*vagy jó, ha egyszerűen egyszer csak megcsókolom?

2013. febr. 4. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ha 4 óta tetszik akkor még picit korai, bár buliba van, hogy az ember 1 perc alatt lekap vkit...
2013. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Háát, ha 4 év alatt nem lépett semmit,az lehet jelent valamit :/ De lehet csak szégyenlős.És ha te nem próbálod meg, sosem tudod, mi lett volna ha... :) Nehogy lesmárold meg ilyenek!Inkább kérdezd meg hogy nincs-e kedve csinálni valamit a hétvégén. Filmnézés/közös sütés/korizás/cukrászda. És ha már ott vagytok, legyél önmagad! Élvezd a társaságát,érezd csak lazán jól magad. Aztán a végén kérdezd meg hogy akkor ez randi volt? Nekem ez mindig beválik. :) Ha mondja,hogy igen. Akkor kérdezd meg hogy lesz-e következő. :) Olyanra nem gondolunk,hogy nemet mond! Csak pozitívan,vonzzuk be a jót! :) Remélem segítettem, 18 éves lány vagyok, nekem csak pozitív tapasztalatim vannak,ha így állok neki egy randinak. :) Majd írd meg,hogy mi volt, kíváncsi vagyok!:) Sok sikert ;)
2013. febr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi majd írom :))
2013. febr. 9. 21:26
 7/7 anonim válasza:
Naa, mi volt?:))
2013. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!