Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy lány a suliból, egy évfolyamra járunk és nem merem megszólítani. Hogyan lehetne közeledni felé? esetleg facebookon? és mit mondjak neki? még sohasem volt dolgom lányokkal..

(15/F)



2013. jan. 29. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

DON'T PANIC!!! Valahogy el kell kezdeni. Két dolgot véss az eszedbe már a legelején:

1) Nincs olyan nő, akire igaz: csak ő kell nekem....

2) Ha nagyon akarod nem megy.


Légy laza, hétköznapi, s kedves, de ne túlságosan. A mai lányoknak nem jön be ha mindig felsegíted a kabátjukat. ;)

Mit mondj neki: semmi konkrétat. Menj oda, s kérdezz... ez nagyon fontos, hogy ne te beszélj elsősorban hanem beszéltesd. Görgesd a beszélgetést, úgy, hogy kérdezel tőle. Amire válaszol, s a válaszában szereplő dologból megint kérdezel valamit. Előbb-utóbb ő fog visszakérdezni, s arra válaszolj te. Ne legyél kétértelmű. Legyen nyilvánvaló, hogy azért vagy ott mert tetszik neked. De nem ezzel kell kezdened a dumát. Az kifog neki derülni. Ha pedig konkrétan rákérdez mond meg neki.

Sok sikert...

2013. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ez és ez vagyok Szeretnék egy picit közelebb kerülni hozád mert többet jelentesz nekem ill sokat! ......neked kell tudnod de ne mizus dolgot
2013. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
1 válaszoló respect
2013. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszolónak! Megpróbálok közeledni felé, viszont vannak olyan haverjaim akikkel beszélő viszonyban van. Ők hogyan tudnának segíteni?
2013. jan. 30. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:

Ha van "összekötő" és segíteni is tud az jó. Akkor csak le kell szervezni, hogy épp beszélgessen vele valahol, amikor te feltűnsz. Odalépsz a haverhoz valamiről beszéltek, pl.: Egy másik haver keresi, ő veszi lapot és lép. S miközben a haver még ott van mert mondja "Hello", te már a csajra nézel ÉÉÉSS .... a tettek mezejére is léphetsz. (Azért kell ez, hogy ő ott maradjon akaratlanul, s ne lépjen ő is.;) S íme a kérdés vázlat:


"De jó hogy végre váltunk pár szót, valahogy eddig sose jött ki a lépés erre, de most itt az alkalom. Azt akarom kérdezni, hogy....."


S ide már neked kellene a témát tudni, mivel nekem fogalmam sincs a helyzetről.

Ne tervezgesd sokáig mert lassan ősz van! A terv megöli a pillanatot. ;);) Sok sikert!

2013. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de tartok tőle hogy nem jövök be neki, mert állandóan néz egy fiút..
2013. jan. 30. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Újra én.. az 1.

Mi vagy te Nostradamus, hogy látod a jövőt? Már most eldöntöd, hogy nem fog sikerülni? Na látod??? Akkor nem is fog. Ha néz egy másik fiút, akkor szépen már holnap menj oda hozzá és keltsd fel a figyelmét. Erről írtam neked a legelején Akkor ne várj semmilyen haverra, hanem lépj.


.

.

Vagy állj be azon srácok körébe, akik mindig csak sírnak hogy minek menjek oda, ha egyszer rám se néz a csaj... Miért nézne rád, ha nem is tud rólad? Ha a pofára eséstől félsz, annyira félsz, hogy meg sem mered kockáztatni akkor nagyon egyhangú élet vár rád!

Már megbocsáss, de van kb 50 olyan férfi a világon, akitől szinte minden nő akarna valamit. (Színészek, sportolók, énekesek, milliomosok stb.) SZerintem te nem vagy köztük, neked tenned kell, hogy akarjon a lány.

Ne légy beszari, lépj.

2013. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!