Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha úgy érzem két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem két fiúba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy barátom két hónapja aki kicsit problémás. Addig percig ugy éreztem higy szerezem amig egyik haverom akit lassan egy éve ismerek be nem vallotta hogy szeret..

Ezzel nem is lenne baj ha ugye nem éreznék iránta énis valamit. A barátomnak én vagyok az első komoly kapcsolata

már ha a 2 hónapot komolynak lehet nevezni.

Ma ezeket az üzeneteket kaptam:

Barátom:  :)sokat jelentett nekem ez a 2hónap is, örülök hogy vagy nekem veled jobban érzem magam mint eddig megakartalak lepni valamivel:)

"haverom":ma egesznap te jartal a fejembe :S

A valtozas fajdalmas ahogy te mondanad

21:43


nekem 1 éve lassan már minden fájdalmas...

21:45


En melettem megnyugodnal

21:46


miért vagy ebben ilyen biztos?

21:48

Mert ismerem magam teged pedig szeretlek:-) es vigyaznek rad:-)


kérlek segitsetek fogalmam sincsen mit tegyek..



#fiú #szerelem #két fiúba vagyok szerelmes
2013. jan. 20. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
dobj fel egy érmet, két oldal két fiú,és amelyik felére leesik azzal dugjál először. :DD
2013. jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a mostani barátodnak nem kéne húzni az agyát. Vagy a haverodnak mondd meg, hogy hagyja abba mert a barátoddal akarsz lenni. Viszont én úgy gondolom hogy ha egy kapcsolatból kifele tekintgetsz és komolyan elgondolkozol rajta, hogy mi lenne ha a haveroddal lennél akkor a mostani kapcsolatodnak semmi értelme. Ennyit megtehetnél a barátodért hogy nem rabolod az idejét. Hamar találna olyan lányt aki TÉNYLEG szereti. Te megy legyél boldog a haveroddal.
2013. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

lehet hogy igazad van. de azt nem tettem hozzá hogy mind2-en drogosok...barátom azt mondja amióta együtt vagyunk nem csinálta..hát ez nem igaz

haverom meg mindennap csinálja előttem is..

és azért sem tudom mit tegyek egyik bonyolultból a másikba..

2013. jan. 21. 06:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben... marakodott rajtam mindkettő... igazából, ha már elgondolkozol a mostani párod mellett azon, hogy lehet, hogy mással jobb lenne... az már régen rossz... Én úgy oldottam meg, hogy hagytam mind a kettőt... és azóta sokkal boldogabb vagyok... inkább keress valakit aki mellett boldog vagy, és meg sem fordul a fejedben hogy van jobb :)
2013. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebből elég hamar egy harmadik srác lesz :)
2013. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

lehet igazatok van :)

azóta sem vagyok előrébb :/

veresenyeznek értem..:S

2013. jan. 26. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!