Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek/adjak a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek/adjak a páromnak 2. évfordulónkra, ami hasznos és aránylag olcsó is?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs munkám, de szeretnék valamit mégis összehozni neki... gondoltam egy kisebb tortára. Ami mondjuk 3000-ből kijönne. De még az sem biztos, hogy ez a 3000 ft összejön rá. Nem is biztos hogy torta lenne, de akkor mégis mit?

Valami ötletek? Előre is köszönöm!!

N/23



2013. jan. 4. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztriptíz. Olcsó és hasznos is. Ha normális a párod akkor nagyon fogja értékelni. ;)
2013. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha előbújsz egy tortából, az jó lesz.
2013. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a torta jó ötlet.:) vannak ilyen közös képes puzzle-k. én olyat 2000 körül beszereztem. én is adtam tortát a páromnak és nagyon örült neki.:) most valószínűleg házi készítésű gyrost vagy kebabot kap.:D remélem ez is bejön majd neki.
2013. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a javaslatokat, aranyosak vagytok!! ^^
2013. jan. 4. 13:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Csavarhúzókészlet, szigetelőszalag, fúró, kék kantáros melósgatya, 10 lityó benzin. Ezek hasznosak. Legalábbis normális pasi tuti jobban örülne ilyesmiknek mint egy idióta plüssnek:D
2013. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem gondolod komolyan, hogy évfordulóra (AMI RÓLUNK SZÓL) majd ilyen cuccokat adok neki mint amiket említettél??!!!... hát ez vicc. De természetesen nem is plüssmacit gondoltam számára. :D
2013. jan. 4. 18:38
 7/10 anonim válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok,és én is tortára gondoltam,és pl egy olyat is lehetne csinálni, hogy gyertyafény,rózsaszirom,egy jó masszázs.Vagy menjetek el sétálni oda ahol összejöttetek.:)
2013. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Csináltass valami feliratos pólót. Én most azt tervezem majd 2. évfordulónkra :)
2013. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyem az egyszerű szívedet kérdező, természetesen viccből írtam a melósgatyát meg a többit. Fejleszd a humorérzéked, kiscsillag:D
2013. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
21:37 s mit gondoltal hogy iratsz a polora?
2013. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!