Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elérni azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni azt hogy ne haragudjon rám a lány akit szeretek?

Figyelt kérdés
nem tudok rájönni hogy miért haragudhat rám, de ki szeretnék vele békülni de nem hagy rá lehetőséget.. legalábbis mondja hogy beszélgessünk facebokon de levagyok tiltva neki chatről.. az egyik ismerősömnek elérhető, de ez még nem minden.. tegnap felhívtam telefonon és szó szerint zavarba hozott a lány , pedig szinte jelentéktelen dologról beszéltem vele, majd megkérdeztem hogy hétvégén tudunk e találkozni, de azt mondta nem ér rá.. Van ötletetek hogyan tudnám elérni hogy ne haragudjon, és tudjak vele találkozni??

2012. dec. 20. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
úgy hogy leszarod és keresel másik lányt. nem kínzod sem őt, sem magad.
2012. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

-.-"

MIÉRT KELL ZAKLATNI VALAKIT aki tök egyértelműen nem kíváncsi rád.

2012. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem akarom leszarni mert félre érti a dolgokat és ezt tisztáznám felé.. mert így nem okés hogy azért szarjam le mert valaki teledumálta a fejét vagy rossz döntést hoz éppen.. szeretem őt , nem akarom elveszíteni. mivel tudnám elérni hogy ne haragudjon?? és nem akarom zaklatni.. már ígyis túl nyálas vagyok magamhoz képest.. sajnáltatni meg nem akarom magam.
2012. dec. 20. 09:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Ami nem megy azt nem kell erőltetni...?(-_-)
2012. dec. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát zaklasd csak nyjgodtan és legyél vele nagyon őszinte és érzékeny is...ne. add fel!!küzdj érte ha szereted!!!!írj nyugodtan privátot ha gondolod
2012. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Oltsátok már le ezért is.. Mért baj az, ha ragaszkodik valakihez..?! Egyből oltani kell? -.- Szánalom..

De szerintem írj neki üzenetet face.-n, ha már chaten nem tudsz. Vagy csak mondd meg neki, hogy ez így nem jó, és beszéljétek meg, hogy mért áll így hozzád.. Ne mássz rá, csak próbáld óvatosan.. Mintha egy barátoddal beszélnél.

Sok sikert.

2012. dec. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!