Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Hogyan szerezzek meg egy fiút? Milyen jeleket küldjek felé? Mit tegyek, hogy ő is érdeklődjön felém?

Figyelt kérdés

2012. nov. 23. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd végig a diabló 3-ba azt a pályát amit nem tudott megcsinálni :D garantált hatás
2012. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pocak10 ***** válasza:

Szia ^^


Sokat legyél a közelében és vesd be a nőies vonz erőd. Hidd el ez egy férfit sem hagy figyelmen kívül :P Egyéb kérdésed lenne írj privibe nyugodtan ^^

2012. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogyan kelthetném fel magamra a figyelmét?
2012. nov. 23. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, h tetszik neked! Az "egyértelmű" jelek általában csak nektek lányoknak egyértelműek.
2012. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha nem merem vagy nincs alkalmam megmondani neki, hogy tetszik nekem? Nem szeretném elmondani neki, hogy tetszik nekem, csak jeleket küldeni neki, de nem tudom, hogy hogy és,mikor és milyen jeleket küldjek neki.
2012. nov. 23. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg szemezni vele
2012. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!