Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jön elő újra és újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön elő újra és újra a párkapcsolat hiánya?

Figyelt kérdés
Időről időre előjön, rosszul és egyedül érzem magam, unatkozok. Nem volt még kapcsolatom, nem tudom milyen az, de mégis hiányzik. Valaki hasonló helyzetben? Nyitott vagyok a netes ismerkedésre, de unom ugyanazokat a kérdéseket, ugyanazokat a köröket újra lefutni, élményket akarok. Az nem élmény, hogy neten beszélgetek idegenekkel, akikkel majd talán hónapok múlva találkozni is fogunk, de talán soha. Élő emberre van szükségem! Élőben nem megy, meg ha egy szimpatikus lány adatlapját megkeresem, tutira foglalt, tehát mit érek el vele ha megszólítom? Semmit csak a kosarat. Majd jön az magától, nem kell görcsösen akarni. De mikor? 80 éves Laci bácsi leszek, aki összefut a 77 éves Irmanénivel és boldogan töltenek együtt két hónapot az SZTK folyosóján, mert a halál jön és nem vár? Muhahaha... Fiatal vagyok, élni akarok, valakivel, közösen, együtt!

2012. nov. 2. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél így van
2012. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ha nem vagy helyes srác (ők rövid idő alatt eljutnak a csajjal az ágyig), akkor futnod kell a köröket hónapokig, mire eljutsz vele az ágyikóig. De sokszor futod a köröket és a végén kiböki, hogy bocsi de nem. Na az a bicskanyitogató pillanat.
2012. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez az élet egyik legnagyobb nyavajája, a pártalálás, az álommeló és sok pénz keresési karrierszerzés mellett. Ez a kettő igazán az emberi élet mozgatórugója" alapvetően, és bizony ezeket a legnehezebb elérni. CSak a legjobbaknak és a legszerencsésebbeknek adatik ez meg igazán. A többiek szarnak se jók. Ez van. Ami a lényeg, nem egyszerű. Ez olyan dolog, hogy rengetegen boldogtalanul korhadnak szét a végén, vannak akiknek meg összejött. Nem mindig csak rajtad áll,hogy neked mit tartogat a jövő. A legjobban azt teszed, ha ilyen hozzáállással inkább nem is agyalsz ezen a témán. Telejsen verd ki a fejedből ezt a babráló nyavaját. Foglkozz mással, szép az élet. Aztán majd szerencséd lesz ha úgy kell lennie. Ez ilyen egyszerűen bonyolult.
2012. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is éreztem már ugyanezt... Sokszor éreztem hogy agyhalott vagyok, amikor ismerkedtem srácokkal és mindig ugyanazt kérdezték, mindig ugyanazt írtam le. Pár fiúval találkoztam, de már ahogy belenéztem a szemükbe, láttam hogy csak egy éjszakára akarnak engem megszeretgetni. :D Én is úgy érzem most, hogy majd 70 évesen csak megtalálom a páromat, de tudom hogy nem így lesz... :) (vagyis nagyon remélem :D)
2012. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nyitott vagy a netes ismerkedésre, akkor miért nem írod le a nemed és korod? A gyk már jó pár embernek bevált, nézz utána. Én is reménykedek benne, a gond az, hogy eddig aki szimpatikus volt, az a túlsó határon lakik. Ez egy hülye murphy törvény?
2012. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Jónéhány kérdésem vált már áldozatául a moderátoroknak, mivel nem ismerkedős oldal, mindegyikben ott volt a korom. 22/F vagyok, Kecskemét közeléből. Valaki hasonló adatokkal, csak lányban?
2012. nov. 2. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!