Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell viselkedni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell viselkedni? Mit kell csinálni? Aki már átesett ezen leírná milyen volt?

Figyelt kérdés
A Barátommal most vagyunk azon a szinten,hogy be szeretne mutatni a szüleinek és én félek az első találkozástól,hogy mit fognak gondolni,mondani rólam!Szeretnék jó benyomást kelteni!Saját tapasztalatokat várok ha lehet!:)

2012. okt. 19. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi igazából már az első nap bemutattuk egymást a szülőknek, mivel kb. 200 km-re lakunk egymástól, úgyhogy a találkozást is csak ottalvós módszerrel tudjuk megoldani, nyáron meg elég sokat voltam ott, volt, mikor 1-2 hétig is náluk tartózkodtam.


Az elején persze féltem picit, azt hittem, zavarni fogom őket a jelenlétemmel. Csendesebb vagyok, így szinte csak akkor beszélek idegenek előtt, mikor kérdeznek. Majdnem egy éve vagyunk együtt, és mostanra már eléggé megnyíltam előttük, jókat tudunk beszélgetni. Nagyon szeretem a barátom édesanyját (sajnos az édesapja nem él..), és úgy vettem észre, hogy ő is bír engem, bár a nevében nem nyilatkoznék.


Szerintem nem kell idegeskedned annyira, csak add önmagad, legyél természetes, és mosolyogj sokat! (:


18/L

2012. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mikor bemutatkoztam a szülőknek nagyon féltem, megmondom őszintén, de nagyon meglepődtem mert mint kiderült nagyon sokat készültek rá. Én magamat adtam bár az elején még csendes és visszahúzódóbb voltam de a végére megnyugodtam és nagyon jól elvoltam velük. Sőt mai napig nagyon szeretem őket olyanok mint a második szüleim :) Legyél kedves, figyelmes, segítőkész és minden oké lesz :)
2012. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Magamat szeretném adni de azért meg van a "félsz" bennem!:) Nem szeretnék csalódást okozni sem a barátomnak sem a szüleinek!:) Főleg azért nehéz,mert külföldi és pl. a nagypapája nem szereti a külföldieket és az ő szemükben én az vagyok!:) Szóval nála elég nehéz lesz elnyerni bármilyen tetszést!:)
2012. okt. 19. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit. vagy tetszel nekik vagy nem. Egyiken sem tudsz utólag változtatni.
2012. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!