Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hatásos/romantikus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hatásos/romantikus?

Figyelt kérdés

Ma megvárom, délután, és amikor leszállna a buszról, felkapnám, megölelném és megmondanám neki, hogy szeretem.

Mondta már nekem, hogy nagyon tetszem neki,kedves vagyok meg minden, csak egy kicsit visszahúzódó vagyok...ezt gondolja rólam. Félek, hogy Ő még nem így érez. Kérlek titeket, hogy adjatok tanácsokat. 19/F



2012. okt. 14. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így elég lerohanósan hangzik, még akkor is, ha kölcsönösek az érzések.

Jól működő, már meglévő kapcsolatban tudnám elképzelni ezt a jelenetet.

2012. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem már az is elég, hogy megleped és kimész elé:) ez a kettő talán egy kicsit egyszerre sok lenne neki, de mivel nem tudom hogy hogyan szokott reagálni, ezt képtelen vagyok megmondani.

ha nagyon el akarod mondani akkor menjetek el sétálni kettesben vahy valami, és ott

2012. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon aranyos :) Nekem még nem csináltak ilyet. Ha az elején vagytok, akkor egészen addig tökéletes, hogy felkapod és megöleled. Szeretlek helyett meg, "de jó végre látni" vagy "de örülök neked" valami hasonlót :)
2012. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!