Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, szerelmes lettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szerelmes lettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, bajban és szerelmes vagyok.. :| (16/F)

Megismertem egy új baráti körömből egy csajt(15/L) jó barátok lettünk, először ugye bár a mai világban, facebookon írt nekem...minden nap, ekkor még volt pasija aki egyben a haverom is.. most ott tartunk, hogy eltelt 3 hét, nincsenek együtt (nem miattam, ezt tudom) és mostanáig minden nap beszélgetünk, 3 hétből 2x pénteki nap sikerült átmennem a szomszéd faluba (ahol lakik) haverok is.. így 2x találkoztunk és úgy h először csak 2en voltunk mert többiek kicsit később jöttek.. nagyon jól elvagyunk.. . bírjuk egymást.

A BAJ..:

Egyszer feldobtam neki hülyeségből, mert mondta h mostanában nem enged pasit a közelébe, és én mondtam h majd engem kb. egy hónap múlva.. és ő komolyan vette és mondta h azt hitte h barátok vagyunk és h nem akar egy ilyen jó barátságot elveszíteni. Kidumáltam magam, h ne legyen kellemetlen a dolog, sikerült is.

Azt mondják, hogy 1 "nem" még nem "nem" néha mondok neki ilyen kétértelmű dolgokat és célozgatok rá, h tetszik meg h milyen jó volt az amikor 2en voltunk. Néha úgy érzem mintha terelne, de ő is mondja h jó volt. Úgy érzem, hogy szerelmes vagyok, pedig én sem annak indítottam.. :| Mit tegyek, Úgy érzem, hogy lehetne ebből több is mint barátság.

(Nem tudtok vmi jó idézetet, ami arra utal, hogy jó lenne egyött, de mégsem egyértelműen az látszik belőle, hogy szerelmes vagyok.. csak annyi, hogy a reakciójából valami kiderüljön számomra, hogy érdemes még kitartani..



2012. szept. 24. 23:06
 1/8 Alaque ***** válasza:
73%

Nem érdemes, le vagy pattintva.


Nézd a jó oldalát: veszítenivalód nincs, ugyanis vette a jeleket, és kikosarazott. Egy egyenes rákérdezést azért még mindenképpen megér. Az őszinteség a legegyszerűbb és legkifizetődőbb megoldás egy ilyen esetben. Ne legyél szerelmes reménytelenül. Inkább fektesd az energiádat valami értelmes dologba. Például egy olyan csajba, aki nem utasít el, akinél nem kell köntörfalazni.


Ja és az efféle poénokat, mint hogy "na majd én egy hónap múlva", felejtsd el. Ennél nagyobb cinket el sem tudok képzelni. :)

2012. szept. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az olyanokat mint az első válaszoló csak tisztelni tudom mert leírják a VALÓSÁGOT és nem nyaliznak meg hitegetnek ostobaságokkal


Sajnos ez van amit az első válaszoló is írt :( Tudom hogy fáj,tudom hogy mit érzel de törődj bele.Ha ő is benne lett volna a dologban akkor már rég rajtad lógna csak nem akar megbántani azzal hogy ő nem akar többet barátságnál

2012. szept. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis jó mondat volt a "na majd én egy hónap múlva". Mert ez nem nyílt kijelentés de mégis le tudtad szűrni hogy mit gondol és aranyos is volt szerintem.

Talán az első két válaszolónak még nem volt komoly kapcsolata azért ír ilyen könnyelműen vagy csak sokat csalódtak. De most pl egyik haverom hónapokig (majdnem egy évig) ostromolt egy lányt és 'megnyerte' a szívét. Nem tudom mi lesz belőle, eleve ha már így indult.. mert én sem tartom jónak ha így kezdődik, de azt mondom hogy azért a másik véglet sem jó, amit az előzőek írtak.

Meg az amúgy is hülye tanács már elnézést hogy "törődj mással". egy szerelmes szívnek nem lehet parancsolni szóval tényleg úgy tűnik hogy ők nem sokat értenek a szív dolgaihoz. na nem mintha én értenék =) csak leírtam a tapasztalatom. ki tudja mi lesz belőle, de amúgy is fiatal vagy még és előtted az élet meg a lehetőségek

2012. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ott tartunk, hogy megmondtam neki, hogy én így nem fogok tudni vele minden nap beszélni. Ugyanis azt mondta, hogy neki nem megy, de fontos vagyok neki és szüksége van rám meg minden. Nem tudja elképzelni, hogy nem beszélünk egy napot, de ő nem szerelmes. ott tarunk, hogy még beszélünk ,de mondtam, hogy ha nem akkor nekem ez most nem fog menni. Írja h nem akar elveszíteni meg minden... de barátként.. nekem így viszont nem megy.. :((
2012. szept. 28. 21:26
 5/8 Alaque ***** válasza:
A csaj erzelmileg nem egy "Einstein". Jo uton jarsz, ne beszelj vele, es ne is hagyd, hogy jatsszon veled. A kedves harmadik valaszolonak meg uzennem, hogy mielott melyremeno szemelyeskedesbe kezdenenk, es belemennenk, hogy szerintem o meg nem nyitotta meg ki a kis szemecskejet, nem jart a valosagban, es amerikai tinifilmekbol meg mexikoi szappanoperakbol szocializalodott erzelmileg, tovabba a magyarorakat sem latogatta, azert van ilyen semmirevalo helyesirasa es satnya fogalmazasi keszsege, elgondolkozhatna, hogy mit erezne, ha egy neki nem tetszo srac ilyet mondana, hogy "na majd en...". Ez pont eleg nyilt es egyertelmu ahhoz, hogy ne essen jol, ezert tapintatos ember ilyet nem mond. Ez nem aranyos.
2012. szept. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem esszét írok csak akkor valóban nem figyelek a helyesírásomra pl gyikon.

A fogalmazással nincs baj.

Nem szeretem a tinifilmeket. Nem nézek tv-t. Rossz emberismerő vagy.

Elgondolkodtam, hogy mit éreznék. Sőt! Már történt is velem ilyen. Azért írtam női szemszögből is, mert a te véleményed megalapozatlan.

Úgy látszik te nem jársz a valóságban, gondolom nem is vagy lány, de azért be próbálsz magyarázni dolgokat, hogy mégis hogyan gondolkozott arról a mondatról.

Ahogyan rólam hülyeségeket feltételezel, úgy osztogatsz másnak is nem megfelelő tanácsokat a saját - nem valós képzeleted alapján.

Mit gondolsz miért írtam azt amit írtam? Mert van erről tapasztalatom ahogy már mondtam.

A kérdező félig viccesen mondta, semmi ártalmas nincs benne.

Az egy dolog hogy ítélkezel a saját téves képzeleted alapján, de úgy tűnik humorérzéked sincs.

Egyet viszont eltaláltál: 90%-ban nem magyarul írok hanem egyéb nyelveken társalgok.. és őszintén szólva ennyi sértődékeny embert mint mo-n manapság, máshol nem találni.


De ha már itt tartunk: megint hülyeséget írtál. Taktikzására buzdítod a kérdezőt annak ellenére hogy nem tudsz minden részletet. Ez is felületes érzelmi életre utal és továbbra is úgy tűnik mintha még nem lettél volna szerelmes vagy csak csalódás ért volna.

Gondolkodj mielőtt tanácsot adsz bár a hallgatás jobb mint a rossz tanácsok.

2012. szept. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alaque ***** válasza:

Mifele taktikazasra? Olvasd el meg ketszer, amit irtam, hatha sikerul ertelmezni.


Es ne beszelj nekem humorerzekrol, amikor erveles helyett rendre szemelyeskedsz, es megsertodsz, ha kifigurazlak. Tema lezarva. :)


Kerdezo, te meg csak okosan. Ne hagyd, hogy ravegyen, hogy beszelgess vele, ha neked rosszul esik. Ha van egy kis esze o is belathatja, hogy onzoseg, amit csinal. Ezt akar meg is mondhatod neki.

2012. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Milyen kis párbeszédbe kavarodtatok..

Sokat változtak a dolgok...

Maradt a minden nap beszélés... ragoztuk a dolgokat...maradt a baráti dolognál...

Rájöttem, hogy nekem is szükségem van rá... így is...így kitaláltam azt, és megírtam neki, hogy én igazából nem belé vagyok szerelmes, ezt csak bemagyaráztam magamnak, mert nem akartam elfogadni, hogy ismét az előző barátnőm iránt elkezdtem valamit érezni mióta suli van.. (ebben egy nagyon kis igazság is van..) de persze az nem igaz h nem belé vagyok szerelmes és csak bemagyaráztam magamnak... szóval itt tartunk.. beszélünk... azt mondta nem haragszik , de nekem kicsit fura volt miután ezt megírtam neki.. (és azt tudni kell, hogy a mostani előző pasija békülni akart vele de ő nem-et mondott neki, ezt meg is írta nekem sms-ben, azonban én nem olvastam el.. és én ekkor írtam meg neki este ezt a kitalált történetet..) Ha elolvasom az SMS-t biztos nem írom ezt neki...nagyon ráfáztam.. :/ lehet hogy valamennyire már ő is elkezdett vna... és én meg közben pont "lefújom" nagyon kitoltam magammal.. de most azt mondta h nem érez most se semmit.. és ezelőtt is csak a barátságot emlegette..de bennem van h lehet mégis több lett vna, ha azt nem írom meg.. ebből már nem hiszem, hogy jól kijövök ://

2012. okt. 1. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!