Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdjek el beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el beszélgetni Vele?

Figyelt kérdés

Középiskolás lány vagyok, és nagyon tetszik az egyik osztálytársam. Eddig is tetszett (2-3 éve), de most valahogy, nem is tudom, komolyabban, és lépni szeretnék az ügyben. Mondták mások, hogy egy időben én is tetszettem neki (de most már nem/nem annyira - ezt nem tudom). Az a baj, hogy őt folyton körülveszik a barátai, akikkel én nem vagyok olyan jóban, és ezért nagyon furán venné ki magát, ha odamennék hozzájuk. Szeretnék kettesben lenni picit a fiúval. Ugyanarra megy haza, mint én, de suliba menet valahogy sose találkozunk, az óráink meg tök máshol vannak, úgyhogy sose látom, mikor elindul haza (lehet, hogy korábban megy, mint én, vagy még elmegy a haverjaival valahova). Azt se tudom, hogyan kezdjem a beszélgetést... őszintén? Kérdezzek rá, hogy tetszettem-e/tetszem-e neki? Vagy hogy? Hogyan találjam őt egyedül? Segítsetek, légyszi!

Kétségbeesett 16 éves lány



2012. szept. 13. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak,osztálytárssal ne kezdj el semmit.
2012. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt tanácsolom én is.
2012. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:(
2012. szept. 13. 21:29
 4/5 anonim válasza:
Ha van Facebook-ja, vagy valamijen más Közösségi oldala, írj rá, beszélgessetek, aztán ha minden jól alakul, az iskolában ő maga fog megkeresni :)
2012. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Detti97 válasza:
igen, szerintem is :) Írj rá face-n, kicsit kerüljetek közelebb egymáshoz neten, aztán élőben már könnyebb lesz :)
2012. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!