Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány és csak barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány és csak barátom akar lenni jártam vele egy kis ideig de nem volt neki jó Szóval nem jár velem Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem a lányt és nem tudom mit tegyek mert csak barátként néz pedig jártam vele egy kis ideig . És szeretem nagyon mit mondjak neki hogy járjon velem ?

2012. szept. 1. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom nehez lesz elfogadni amit mondok, de inkabb felejtsd el ot, ott mar reg rossz, ha te elerni akarod a szerelmet, ha nem vonzodott hozzad, foleg, hogy mar jartatok is, akkor ezutan sem fog. Ha meg bele is menne abba, hogy jarjatok az lesz neked a legrosszabb erzes, hogy vajon tenyleg szeret, vagy csak epp nincs most helyetted mas es amint beleszeret valakibe teged ott is hagy.

A szerelem olyan dolog, ami kolcsonos vonzalman es erzeseken alapul es te nem ezt erdemled, hanem azt, hogy teged is olyan szinten szeressen valaki, ahogy te a masikat.

2012. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi és így igaz.
2012. szept. 1. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Privire valaszolva lany vagyok es 21 eves. Egy dolgot tanulj meg, ha van kolcsonos vonzalom, de a lany azt akarja, hogy harcolj erte es kierdemeld ot, magyaran kereti magat az ugy rendben van, de SOHA ne probald "kieroszakolni" magadnak valaki szerelmet, mert az csak szenvedeshez vezet. Sok lany van, biztos akad olyan, akit ha megismersz csak gyerekes hulyesegnek tunik a mostani lany iranti platoi szerelmed
2012. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet ja és 17 vagyok :) Oksa értem . :)
2012. szept. 1. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!