Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi értelme van megszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van megszeretni valakit?

Figyelt kérdés
sokszor megszeretek valakit, akiről úgy gondolom, hogy "egy hullám hosszon vagyunk". talán tévedek, vagy csak pusztán bele élem magam valamibe, pedig nem is éreztetem másokkal. sokszor úgy gondolom rá kellene hangolódnom másokra, de talán ez nem sikerül, mert ha valaki olyan melankólikusabb (röviden szólva) és emiatt vonz, mert én is olyan vagyok, aztán rájövök, hogy mégsem vagyok olyan. nem tudom. talán nem személyiségtől függ, pedig hiszem ezt. talán csak nem kellene beleélnem magam?

2012. aug. 31. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:

fiú vagy lány vagy?

az elején ne éld bele magad.

2012. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
gondolom nem is értetted a kérdést, vagy el se olvastad, első sorban nem is érdekel.. oké. de akkor miért válaszolsz?
2012. aug. 31. 19:31
 3/10 A kérdező kommentje:
19/L.
2012. aug. 31. 19:31
 4/10 A kérdező kommentje:

3# az utánad következő választ, gondolom rájöttél, hogy nem neked szántam:-?

amúgy hozzáteszem, tudom, nem kell beleélnem magam. de amikor valaki csak úgy tökéletlenül, neked "tökéletes". bár nem tudom. a lényeg, hogy igyekszem nem mutatni ezt a beleélést, és nem tudom, hogy sül vissza:-?

2012. aug. 31. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:

huh érdekes kérdés 4x kellett elolvasnom mire lejött.

beleszeretsz valakibe?Szerintem mindenféle típusú embert ismerj meg.

2012. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én nem értem amit írsz már lehet túl fáradt vagyok :D
2012. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
8# talán túl érzelgős, dolgok:)) mint egy házifeladatban feladott romantikus regényben=))
2012. aug. 31. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:

nem fejtenéd ki jobban?itt vagy privátban.

Elég érdekes,és így egy kicsit nehéz választ adni.

F19

2012. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen vagyok. A pszichológusok érzelmi éretlenségnek nevezik, a költők szerelmes természetnek.

Én már elmúltam harminc, és még nem nőttem ki, neked még van esélyed. :)

2012. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
bár az érzelgősségből kifogok nőni, szerintem a költőiségből nem:D a művészet az első nálam! és ez így marad.
2012. aug. 31. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!