Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liz Lee kérdése:

Mit csináljak? Van egy fiú aki tetszik egy éve és énis neki. aztán amikor taliztunk bemuatott a szüleinek akik egyböl nagyon megszerettek.

Figyelt kérdés
Aztán ugye kavartunk a sráccal meg minden és kis idő mulva hanyagolt de tudom hogy tetszem neki mert mondta hogy több esélyed van mint gondolnáld de nem értem hogycsináljam hogy belém szeressen

2012. júl. 17. 15:32
 1/3 kendrazoltan ***** válasza:
Na most az van, hogy ha csak mondja, hogy több esélyed van, mint gondolnád, de semmi erre utaló jelet nem ad, akkor egy igazi péló, vagy hazudik...bár ha hazavitt bemutatni, akkor komolyan gondolhatja. de ki tudja...
2012. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy évig huztad a dolgokat, lehet neki ez már kevés és többet akar.
2012. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát ugye ez ugy kezdödött hogy a legnagyobb elelnségemmel járt aztán a csaj a szeme láttára szétoltott.. aztán a fiu bocsánatot kért facebook-on. aztán meg elkeztünk beszélgetni és mondta hogy talizzunk elismentem. aztán hazamnetünk hozzájuk ugye mondtam h bemutaott a szüleinek megnéztünk egy filmet és megcsokolt és mondta h emlékszel mikor mindig néztelek? mondom ahan erreö mert már régota tetszel és szeretlek. egy hétvégét vele voltam aztán meg vhogy nem nagyon irt facen én meg nem irtam neki met ö afiu. de felhivott mindig meg ilyenek. aztán meg elmondtam neki h szeretem és h tudom h nincs esélyem nálad ö meg rávágta hogy dehogyis nem több mint gondonád és tetszik hogy ennyire szeretsz. de semmi jelet nem ad hogy énis tetszenék neki

mit tegyek?

2012. júl. 17. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!