Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, vagy inkább ne?!

Figyelt kérdés

Pasimmal több mint másfél éve vagyunk együtt. Nagyon jó a kapcsolatunk, bár sokszor úgy érzem könnyebb lenne ha abbahagynánk ezt az egészet! Szeretem meg minden, de olyan sokszor veszekedünk mostanában. A lényeg viszont az, hogy kb 1hónapja megismertem a barátom egyik haverját, azóta folyamatosan minden nap, kb 24órából 20órát tuti beszélünk -persze amikor lehet-. Megkedveltem, mindig hülyéskedünk és már annyira megismertem, hogy tudom mindent elmondhatok neki. És azóta Ő a legjobb barátom! Soha nem jöttem ki a lányokkal igazán. De úgy érzem, hogy kezdek többet érezni mint barátság és kezdek beleszeretni, minél többet beszélünk és egyre többet találkozunk!

Szerintetek mit csináljak?! Mondjam meg a barátomnak, hogy így érzek és a kapcsolatunknak már semmi értelme vagy legyek merész, kalandvágyó és bevállalós?! A kapcsolatunkkal meg majd lesz valami!

Semmi baromságot nem kérek. Hogy miért?! Mert lehet amíg Te a baromságodat írod, más órákat szenved e-miatt. Szóval normális válaszokat szeretnék.. (:

Köszönöm!



2012. júl. 16. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a barátodat a haverjával csalod meg,hagyod el stb akkor egy nulla ember vagy.Ahogy a barátod haverja is.Ezzel nem vagy beljebb mondjuk,de ez van
2012. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg! Semmi ilyen nem történt, és még nem döntök nem is lesz semmi!
2012. júl. 16. 10:55
 3/9 anonim válasza:
ami nem megy ne erőltesd..lehet h csak egy fellángolás..ha szakitasz a pasiddal összejösz a spanjával kirobban balhé. Tegyük fel összejösz a spanjával..egy hónap mulva másik arcát fogod látni..lehet h rosszabb lesz mint a mostani palid..nem lehet tudni..
2012. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a problémák a kapcsolatodban már az új barát megjelenése előtt elkezdődtek, ezért voltál fogékony valaki más iránt. Szerintem semmi értelme a jelenlegi kapcsolat folytatásának, mert ha nem most, ezzel a baráttal jössz össze, akkor majd lesz más... mindig lesz más, hiszen a pároddal már nem működik a dolog, csak még nem tudod igazán elengedni. Szerintem tiszta fejjel kellene átgondolnod a dolgokat, kicsit függetlenítsd magad mindkettőtől, és majd meglátod, hogy melyik a fontosabb számodra. Akkor viszont ha rájöttél, akkor tisztázd a viszonyokat, bár elég faramuci helyzet az, amikor a pasid haverjába zúgsz bele :-S
2012. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem múlt időben írtam.Azt írtam ha megteszed.Nem dobok rád követ amúgy mert nekem is megvan a magam sara a témában....Régen volt így már nem köpöm magam szemen érte.

Viszont véleményem szerint ami egy ekkora hazugsággal,átveréssel indul az sosem lesz az igazi.

2012. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Épp ezért félek én is! És nagyon nem tudom, hogy mi a jó. Pedig aztán nem 13 éves vagyok! :S
2012. júl. 16. 10:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha félrelépsz, akkor ki fog derülni. A jelenlegi párod egy utolsó ribancnak fog tartani.

Szakíts, mert nem jó a jelenlegi kapcsolatod!

2012. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" vagy legyek merész, kalandvágyó és bevállalós"


Te így fogod fel a riherongy kifejezést?

2012. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egy nulla vagy, és részvétem szegény srácnak h ilyen nője van :(
2012. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!