Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A neten "ismertem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A neten "ismertem" meg 1 lányt.

Figyelt kérdés

A neten "ismerkedtem" meg egy lánnyal, akivel már 1 éve beszélgetünk, azóta persze webkameráztunk stb...A lényeg most ott tartunk, hogy találkozunk. Ő szeretné, hogy elmenjek hozzájuk 5 napra, de én kicsit félek, mivel nem nagyon volt barátnőm előtte. Plusz szerintem szép a lány, de én magam nem tartom szépnek, neki meg elég sok barátja volt, miért jönne össze velem... Szerintetetk elmenjek hozzájuk, vagy hülyeség?

18/F



2012. jún. 8. 02:40
 1/9 anonim ***** válasza:

milyen összejövés már?

keféld meg és érezd jól magad.

2012. jún. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el!Nem veszíthetsz semmit!Max 1 szép 5 napod lesz amit sosem felejtesz el!
2012. jún. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok magammal, hogy fú de ronda vagyok, közben meg egy csomó lánynak tetszem titokban, ja és csak később jöttem rá. :D


Ne parázz tuti bejössz alánynak, ah már meghívott magához! :D

2012. jún. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csomagolj, ne a gép előtt ülj! Kezd az óvszerrel!

Ha valami nagy gáz lenne, legfeljebb hazajössz hamarabb!

2012. jún. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csúnya vagy, de már egy éve ismer, tehát nem a külsőd alapján ítél. Plusz látott már. Egy lány sokkal jobban szereti a belsőt, mint a külsőt, lehet, hogy eddig csak azért nem jött össze veled, mert messze vagy, vagy mert volt pasija, de most már elég rég óta ismer téged, hogy adjon egy esélyt.
2012. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hívna el ilyen sok időre ha nem jönnél be neki.
2012. jún. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell aggódnod, ha már egy éve beszélgettek. Ráadásul ha egyből 5 napra hív, akkor tuti elég jó vagy nála. (mondjuk én nem hívnék el senkit 5 napra magunkhoz, akit még nem láttam élőben, akkor sem, ha úgy néz ki, mint Brad Pitt fiatalon).

21/L

2012. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most vagy fiatal, szóval ne hagyd ki a lehetőséget. Nincs semmi baj a külsőddel. Gondolj bele, meghívott magukhoz, ráadásul 5 napra! Tuti bejössz neki. Érezzétek jól magatokat!
2012. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

HA tartós kapcsolatra gondolsz, nem biztos, hogy jó ötlet elmenni. Az emberek egy számítógép mögé bújva más arcot mutatnak mint a valóság.

Amíg nem kerültem bele egy katasztrófális házasságba, én se hittem, hogy a net hosszútávon nem jó ismerkedési hely.

2012. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!