Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen kapcsolatról?

Figyelt kérdés

3 hónapja összeismerkedtem egy elbűvölő lánnyal, aki meglehetősen furcsán viszonyul a párkapcsolatokhoz. Nekem ő az első az életemben, neki viszont már volt néhány. Azért írtam, hogy szerintem kicsit furcsán viszonyul a kapcsolatokhoz, mert már az elején megmondta, hogy neki egy fiú nem elég. Előfordulhat, hogy másokkal is összejön, de ne vegyem ezt rossznéven, mert tiszta szívből szeret. Csak ő nyitottabb, mint a legtöbb ember, ezért aztán több fiúval is tartja a kapcsolatot. Tehát ő ilyen tágabb értelemben veszi a szerelmet. Én ezt elfogadtam, hogy ilyen szabadszellemű lány.

Tehát nekem ez nem jelent olyan nagy problémát, hogy időnként félreszeretkezik, mert nagyon szeretem őt és ha neki ez kell, akkor legyen. Ellenben kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mit gondoltok erről.

23F



2012. máj. 23. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk lány vagyok, de akármennyire is szeretek valakit, nem tűrném el, nekem nem férne bele. Legyen szabad szellemű, de egyedül szerintem. Nem véletlen hívják párkapcsolatnak...

23N

2012. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar, akkor nincs probléma, de én biztos, hogy nem tudnék így együtt lenni valakivel. Ha nem akarom lekötni magam, akkor nem kötöm, de ha találok valakit, aki fontos, nem tudom ezt megcsinálni.
2012. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én elfogadtam, annak ellenére, hogy nekem nincs igényem mással összejönni. Ő amúgy is túl szép lány, végül is csak kihasználja az adottságait. Jó, ha valaki tud élni a lehetőségeivel.
2012. máj. 23. 16:48
 4/4 okoska31 ***** válasza:

Létezik az a mondás, hogy jobb egy sikeres vállalkozásban társtulajdonosnak lenni, mint egy egyedüliként vinni egy csődbe jutottat - de azért ez így durva. Persze lehet, hogy én vagyok már túl ezen a részen, de egyszerűen nem tudnám elviselni, hogy mással is legyen az, akibe még ráadásul bele is szerettem (gondolom ezért fogadod el ezt a helyzetet).

Mivel az elején elmondta, hogy ez van, így azt tudod tenni, hogy Te meg más lányokkal kezdesz - ha rosszul esik neki, akkor kölcsönösen megbeszélhetitek, hogy egymásra koncentráltok.

2012. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!