Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járhatok a volt barátnőm volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járhatok a volt barátnőm volt pasijával?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 10:34
 1/8 Killerdecsy ***** válasza:
Miért ne?ha már ők is szakitottak,és tikis akkor miért ne?
2012. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hátha már nem a barátnőd akkor igen.
2012. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát a meleg házasság sem tilos
2012. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

DE ÚRISTEN NEEM!!! én lány vagyok .. -.-

ÉS A FIÚKAT SZERETEM-.-

2012. máj. 20. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát mi annó beszélgettünk erről a barátnőimmel. Egyik bnőm nagyon mondogatta, hogy legyen tabu az expasi. De aztán a másik barátnőmmel hát kissé elleneztük, mert mi van ha kiderül hogy esetleg az a srác lenne életem nagy szerelme, akkor azért legyek boldogtalan, mert már járt a másik csajjal?! Elvégre azért szakítottak, mert már nem szeretik egymást, és nem működött a dolog. Attól velem még működhetne!
2012. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő: igaz!:) köszönöm a válaszod:))
2012. máj. 21. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!:) Nehogy már azért légy boldogtalan, mert a volt barátnőddel járt a kiszemelt fiú!:) HAJRÁÁ!!
2012. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát ha már nem szereti őt a barátnőd akkor simán rákérdezhetsz hogy nem-e lenne gond ha esetleg....:)
2012. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!