Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm mindenen besértődik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy minden kis szarságon besértődik és volt 1x-2x hogy egész nap nem beszéltünk soha nem bántottam meg igazán szívből szeretem és megbízható vagyok soha nem hazudtam !!!! 2 és fél éve ismerjük egymást de 3 hónapja vált szorosabbá a kapcsolat akkor volt at első szájrapuszi, csók ... (segítsetek please!!!!)

2012. máj. 17. 21:21
 1/9 A kérdező kommentje:
amm.: 15/F vagyok :D
2012. máj. 17. 21:22
 2/9 guido ***** válasza:

Szerintem ne tűrd sokáig. Ha addig nem változik amig fél évesek nem lesztek, akkor hagyjad ott. Nem éri meg az idegességet. Vagy ha van türelmed akkor addig bírd ki ;)

Elöbb-utóbb megunja majd és kenyérre is kenheted :D

2012. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam 16 éves koromig hidd el le fog róla szokni egy idö után föleg ha bekerül egy olyan társaságna ahol direkt piszkálják. Amugy meg probálj meg vele beszélni hogy ez nem megoldás hogy mindig besértödik próbálja meg kicsit máshogy látni a dolgokat
2012. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kényes téma. Sajnos nem tudsz ellene sokat tenni,de tudom milyen a dolog. Max próbáld vele megbeszélni,mondd el,hogy téged ez zavar,hogy mindenen besértődik. Mást nemigen tudsz vele tenni. Sajnos az első csaj az életemben is ilyen volt,nem is vittük sokra. Nem szeretem az olyat,amikor figyelni kell,arra ,hogy mit mondok,és izgulni,hogy jaj most mi lesz? megharagszik?
2012. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
megharagszik de nem sokáig mert annyira szeret hogy nem bír sokáig haragudni !!!:) és nem akarom elhagyni!!!! Max 1 nap volthogy komolyan besértődött!!
2012. máj. 17. 21:34
 6/9 anonim ***** válasza:
anál !!!
2012. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szembesítened kell a problémáddal. Egy párkapcsolat, ahol még te aggódj azon nehogy megsértődjön? Ha ezek után sem változik, sértődj te is be néhány szarságon...
2012. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Réka SZJ válasza:
Nyugi el fog múlni az osztálytársamnak is van barátnője, és ő is mindig besértődött de egy idő után rájött hogy felesleges és abbahagyta.Am ha nem tesz semmit beszélj vele.Én 11 éves vok.
2012. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
"Minél jobban g.ciskedek, annál jobban imádtok, az oltásokra lesz a legjobban nedves a p.nátok" ;)
2012. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!