Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha elmúlt a lángolás azt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmúlt a lángolás azt már sosem tudom visszahozni ugyan annál az embernél?

Figyelt kérdés

1 éve 2 hónapja vagyunk együtt, sajnos nekem 1 év alatt elmúlt a lángolás, együtt is élünk fél éve talán ezért... nem érzek vibrálást, igaz néha-néha megdobban a szívem ha egy hosszú nap után újra haza jön és láthatom, de nincs az ami 1 éve volt. Rengeteg a problémám, albérletben lakunk, ott a kiadás, az egészségi állapotom se tökéletes sajnos, ezt az idegi állapotomra értem, mellesleg gyerekkoromban kitágultak az agykamráim és úgy is maradtak, nem szűkültek össze. Talán ez is befolyásolja az érzelmeimet. Ráadásul szar családban nőttem fel és még anyámnál laktam eléggé kikészített. Na kb. ennyi, nem tudom eldönteni szerelem-e amit érzek vagy csak kötődés, de úgy gondolom ha nem lenne velem nagyon hiányozna és tuti megkeresném és ha újra látnám ölelném csókolnám. Ez mit jelenthet?


22/F



2012. máj. 8. 11:03
 1/2 klopusz ***** válasza:
Úgy érzed, vissza kéne hoznod a lángolást? Nem tudom... Szerintem minden normális kapcsolatban elmúlik az első, veszett, vad szerelem egy idő után. Minden normális kapcsolatban úgy szokott lenni, hogy a szerelem után jön a szeretet, egymás kölcsönös megbecsülése, mikor egyszerűen még együtt hallgatni is jó, csak ott legyen a közelemben. Szerintem ez így szép. Aki évekóta tartó kapcsolatban is azt játssza, hogy fülig szerelmes, mint az első pillanatban, szerintem nem mond igazat.
2012. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, valahogy izgalmasabb volt a lángolás. kicsit laposabb lett a dolog, azért érzek így talán
2012. máj. 8. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!