Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez a szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a szerelem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hónapja ismertem meg, vele voltam próbákon. Most pedig elhívott engem vacsizni. Már előtte is sokat gondoltam rá, volt amikor izgatottan ébredtem, tegnap pedig annyira előttem lebegett az arca, a gesztusai, és a közeledő nap, hogy halálsápadtan ültem az ágyamba, öklendeztem ha ételre kellett néznem, és még azóta is erőltetnem kell az evés, ami persze nem esik jól... Most attól is félek, hogy nem fogok tudni vele enni. Akkor mit tegyek? Mondjam el neki hogy kissé zavarba vagyok? Kérlek segítsetek!

2012. máj. 7. 12:10
 1/2 Dávidmester13 ***** válasza:
mondd el neki meg fogja érteni !
2012. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felsoroltad az ételmérgezés tüneteit. :D Mondd el neki nyugodtan, de nem szabadna ennyire túlizgulni az egészet.
2012. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!