Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám teljesen "levenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám teljesen "levenni a lábáról"?

Figyelt kérdés
Van egy lány, teljesen oda vagyok érte, és ő is értem, egy a baj, hogy ő még szeretne várni ezzel az egésszel egy kicsit (nem régen szakított a barátjával, és eléggé elfoglalt). Lehet jobb is így, mivel nyáron folyamatosan utazni fogok, és nem sokat leszek itthon. De miután haza jöttem nyár vége felé szeretném levenni a lábáról, van már egy-két ötletem, de kiváncsi lennék a ti ötletetekre, hogy hogyan lehet meglepni egy 16év körüli lányt. Elsősorban lányok válaszára lennék kiváncsi, és olyan fiúkéra akik már bevetettek pár ilyen dolgot! :) Én olyanokra gondoltam, hogy valami szép virágot küldeni neki, elhívni magamhoz, összedobnék valami finom kaját, kis pezsgő, stb..:) Előre is köszönöm!

2012. máj. 5. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
addigra lesz új pasija, szerintem el fogsz késni, nyáron szopnak faxt a csajok a legtöbbet ;) siess!:D
2012. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Finom kaja, pezsgő, hangulat - szerintem mennyei ötlet, én is mindig akartam, csak nem sikerült kivitelezni... még...;] Lényeg, hogy ne erőltess semmit, ha eltöltöttél vele egy kellemes vacsorát, már eredmény szvsz, meg a szemében is nősz, ha nem próbálod letámadni a helyzetre való tekintettel! De bízom benne, hogy nem lesz ilyen gond.


17/F

2012. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát jó kérdés! De minden attól függ,h mennyire jössz be a lánynak,ha egyáltalán bejössz neki. Ha nem jössz be neki,és ez most még várni szeretnék duma csak vmi lepattintós szöveg volt,akkor hiába erőlködsz.


Amúgy meg néha az egész apró dolgok is több örömet okoznak mint hinnéd.;)

2012. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan, aki egyik napról a másikra más embert szeret, mellesleg tudom hogy engem szeret, nagyon jó a a kapcsolatunk, senkihez sem álltam még ilyen közel :) köszi a válaszokat!
2012. máj. 5. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
A lány 16 éves, de te mennyi vagy?
2012. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szintén 16.
2012. máj. 5. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:
derékba elvágod, úgy tuti leveszed a lábáról
2012. máj. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!