Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi járhat a lány fejében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járhat a lány fejében?

Figyelt kérdés
Menekülne is a közelemből,de mindent megtesz, hogy a közelembe férkőzzön. Ha látja, hogy nem érdekel, akkor is újra megpróbál kedveskedni. Ha ismerkedni szeretnék mással,az nem tetszik neki,és olyankor direkt vadászik magának valakit,akivel direkt előttem flörtöl,és karolgatja, miközben folyton engem néz. Mindig ha egy szórakozóhelyen vagyunk,ez megy. Nem ismeretlen a csaj nekem,de nem szívesen kezdenék vele,így csak távolról nézegetem ezeket a dolgait.
ma 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Tetszel neki és azt várja, hogy te lépj, te legyél határozott vele. Bár elég hülye módszere van.

Valószínűleg úgyis megunja, ha látja, hogy közömbös vagy.

ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vonzódik hozzád, és azt várja, hogy tegyél lépéseket irányába.
ma 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért menekül sokszor? Többször is előfordult, hogy mikor lehetősége nyílt volna velem időt tölteni, akkor elmenekült előlem
ma 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet kattos.


De kérdezd meg tőle hogy mit akar, ha érdekel téged.

ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos kattos igen 😂
ma 10:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szívesen kezdenél vele akkor nem mindegy? Rá se nézz és kész. Majd megunja. Ha meg mégis érdekel akkor szólj hozzá.
ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!