Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szoktátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktátok a párotok tudtára adni, hogy szeretnétek, hogy adjon egy fejet?

Figyelt kérdés

okt. 18. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Ez szájjal kényeztetést jelent?
okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha igen (bár én nő vagyok), egyszerűen megmondom, hogy nagyon szeretném, ha fürdés után kinyalna, vagy ha az arcára ülhetnék. Köztünk nyílt kommunikáció van.

Ha egymás mellett fekszünk este és felizgatjuk egymást éppen, akkor is szoktunk beszélgetni.

okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Give a head - szopás/nyalás, bár inkább az előbbi. Nem mondanám, hogy jól esne ha megtenné, eléggé prostis szaga van. Inkább lenne előjáték és kölcsönös orális szex történne majd szex.
okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3. Ne haragudj, de szerintem ezt ki lehetett következtetni. És persze, így etikus, de hogy szoktátok mondani a párotoknak, hogy adjon egy fejet, ami nem hangzik prosztónak…
okt. 18. 21:16
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Azért a direkt fordítás néha még rosszabb, mintha hunglist használ a delikvens. Fájt volna úgy megfogalmazni, hogy hogyan jelzitek a pàrotoknak, ha szeretnétek orális szexet? Ígyis szar, de ez az adjon egy fejet...

Nálunk meg voltak erre a kifejezések. Pl nem az hangzott el, hogy leszopnál? Hanem, hogy ma este kényeztetsz? De sokféle kifejezés volt erre, félpoénok, utalások, amik maguktól alakultak ki és mindketten tudtuk miről szólnak.

okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem szoktam mondani, hogy gyere hadd használjam már a szádat, de dugás nem lesz mert nincs hozzá kedvem és persze viszonzás se. Ő magától akar kielégíteni semmiért cserébe bár én is megteszem neki. Egyáltalán nem kell kérnem rá.

Ha valaki szerelmes akkor akar a másiknak örömet okozni, de bevágni, hogy milyen jól erezném magam ha csak te csinálnád igenis prostis teljesen mindegy milyen szavakkal fejezed ki magad. Te is nagyon jól tudod, szeretnéd ha nem úgy hangzana, nem haragudna meg érte, de tudod és csak tippeket akarsz hogyan add elő neki. Abban tőlem nem kapsz, amit én írtam szerintem sokkal értelmesebb.

okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Én nem tartom megalázónak azt, ha a párom megkér, hogy csak úgy szopjam le.Nagyon szívesen, ha épp nekem nincs kedvem máshoz.

De ő sem sértődik meg, ha én meg azt mondom, hogy adjál pénzt, csinálj meg ezt meg azt, akkor megteszi.

okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Mondom neki,elé térdelek.Elkap,kinyal,mondja.

Rámászok,stb...

Nincs mit túlbonyolitani rajta.

okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
8 - Nő vagy?
okt. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

aki így kérné, annak tényleg adnék egyet.

Pl a jó anyukáét....

okt. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!