Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sajnos az élet úgy hozta, hogy beleszerettem egy tőlem 21 évvel idősebb férfiba.Ő kezdeményezett kezdetben,folyton flörtölt velem,majd amikor látta,hogy én komolyabban érdeklődöm,egyszerűen visszavonulót fújt,és elutasított.A félreértések elkerülése végett nem történt köztünk semmi úgy,mindketten egyedülállóak is vagyunk.Azóta viszont semmi másra nem tudok gondolni,teljesen beleszerettem.Nem tudok koncentrálni semmire,fáradt és ingerült vagyok,lelkileg tönkremegyek ebben.Hogyan lépjek túl rajta? 26/N, 47/F

tegnapelőtt 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Bele se kerültem volna ilyen helyzetbe. Ha flörtöl is velem vki en soha nem veszem annak hogy akkor akarna is tolem vmit. Csak ha erre lépéseket is tenne.
tegnapelőtt 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Hát én ilyenkor még futok pár kört vele, mert az egy „nem”-ből nem értek.


Bár én férfi vagyok.

tegnapelőtt 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Sajnálom a dolgot, én azt javaslom keress valami olyan elfoglaltságot ami leköti a figyelmed. Nézz egy új sorozatot vagy keress valami videójátékot ami érdekel. Youtubon is csomó érdekes csatorna van, ideje felfedezni őket. Aztán ami szerintem még hasznos a beszélgetés barátokkal, barátnőkkkel, közös programokat is csinálhattok. Egy utazás is le tudja kötni a gondolataidat, ha van rá időd és pénzed. Aztán ha már úgy érzed el tudod engedni, elkezdhetsz ismerkedni új emberekkel, ez is még jobban eltereli majd a gondolataidat és remélhetőleg újra rád talál a szerelem egy olyan emberben aki viszonozni is tudja. Ha van kedved hozzá akkor ismerkedhetsz velem is, igaz én is 10 évvel idősebb vagyok nálad. :)
tegnap 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Bele szerettél, tartsd meg! Vidd magaddal!
tegnap 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!