Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik azok a dolgok amiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok amiknek orulnek a ferfiak ha a parjuk csinal? vagy mond?

Figyelt kérdés

ma 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nincsenek "férfiak". Ismerd meg, akivel vagy.
ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én például azt szeretem,ha lehet vele értelmesen beszélgetni tabuk nélkül bármilyen témáról, és lelkizni is, illetve van benne nyitottság az elvontabb témákra is.

De nem vagyok reprezentatív, mert csak egy férfi vagyok, és nem igazán olyan 'tipikus pasi',aki azt szereti,ha főznek mosnak rá,meg hagyják,h sörözni menjen a haverjaival.

ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha azt érzem, hogy tényleg kíváncsi rám, szeret velem élni, és nem megfelelésből, érdekből, hanem mert mindketten jól érezzük magunkat egymással.

Aki tényleg szereti a másikat, az úgyis kiderül figyelmességekből, gesztusokból.

ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A létezik, az úgy kb már elég.
ma 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!