Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy pasi jobban beleszerelmese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi jobban beleszerelmesedik egy olyan nőbe,aki pénzes és márkás ruhákat hord és ez miatt,hogy pénzes magabiztosabb a stílusa is?

Figyelt kérdés

tegnap 22:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
#10 Ez az irigykedés szó használata beragadt ám nálatok, fideszeseknél, mint a folyamatos v.l.g nyalás kényszere. Ennyire gond, hogy mostantól csak sírva tudsz a tükrödbe nézni, amikor magadra veszed a méregdrága, de stílustalan egyenrucijaidat?
ma 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hú de irigy valaki azokra akik kinéznek valahogy. Jót nevettem. Köszi. Mintha a szomszéd majom keserű irigységét olvasnám. Vicces.
ma 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#9


A politikusok legalább elegánsan, öltönyben járnak. Lehet őket kritizálni, de legalább adnak magukra egy alapszinten.


Az átlag emberre viszont ez nem feltétlenül jellemző (pedig lehet olcsón is jól öltözködni!)

Anno, a 2010-es években a páwa srácokat szidták (ami inkább az irigykedésből fakadhatott), pedig ők pont azok voltak, akik adtak a külsejükre.


Akárhogy is vesszük, a külső a belsőnkről árulkodik. Mást gondolnak akkor az emberek, ha öltönyben, jól fésült hajjal, frissen borotválva, illatosan látnak valakit. És mást gondolnak akkor is, ha 2000-es évekbeli koptatott farmerban, valami viccesnek tűnő (de inkább ciki) feliratú pólóban, meg egy kifakult sapkában látnak...

ma 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A mackónadrágról már nem is beszélve...

Jobb helyekre be sem engednek abban...


#13 voltam

ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
4es és 9es Jó besavanyodott rosszindulatú daganatok lehettek.
ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mondtam én, hogy jól be van ragadva náluk az irigykedés szó. Ti irigykedtek mind azokra, akiktől hányingeretek támad? Gratulálok hozzá!
ma 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a szegény csajokkal. Bajom akkor van ha elkezdenek állandóan kunyerálni ezt azt.
ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!