Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még értelme ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme ennek?

Figyelt kérdés
Két napja mentem szét a barátnőmmel, két evig voltunk egyutt. A nyaron elhanyagoltam elegge ot, nem talalkoztunk sokszor, szeptemberben ez megvaltozott, de eszre vettem valamit rajta, hogy nem ugyan ugy viselkedik mint regen, 1 hete meg nala voltam 2 napot, azota nem talalkoztunk, es tegnapelott bejelentette telefonon, hogy ezt igy o nem akarja, szeretni szeret de nem ugy mint regen, aztmondta az volt a baj hogy en szeptembertol megvaltoztam egy jobb iranyba, csak felé iranyult minden figyelmem ujbol, mint a nyár elott, csak o erdekelt es ehhez a viselkedesemhez amit 1,5 evig nyujtottam neki, és ez olyan furan esett neki hogy mar nem erezte jol magat, nem bizott mar bennem. Két napja kuzdok erte, csak gyozkodtem, bocsanatot kertem, hangsulyoztam neki hogy megvaltoztam es ugyan olyan lehet a kapcsolatunk mint az elejen es hogy adjon meg egy eselyt. Aztmondta, hogy ezek után ő adna, de az szar lenne, szarul erezne magat. Tegnap este vetett veget mindennek vegul, azt mondta hogy nemtud mar mit csinalni az erzeseivel, nem erzi azt a szerelmet mint regen. Békében valtunk el, de en belepusztulok a hianyaba, egesz nap csak o jar a fejemben, hianyzik nagyon. Visszaakarom szerezni, csak nem tudom hogy hogyan, lenne értelme még erolkodnom es kuzdenem erte? Ma torolt mar mindenhonnan, de reggel egy utolso kepet kuldott. Mit csinaljak, már azon gondolkozom hogy azt az ajandekot adom neki megint, amit a legelejen adtam, egy rozsaszin kis szivecsket a nevevel, mert akkor erre vagyott a legjobban, veszteni valom mar ugy sincs, ez az utolso otletem, ugy hogy meglepetesnek tervezem, nem szolok neki rola, mert akkor ugy is csak nemet mondana, szemelyesen akarok vele errol beszelni, mert o nem akart. Valami ötlet meg hatha visszatudom kapni eletem szerelmet?

tegnap 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt becoptad, engedd el
tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Késő bánat eb gondolat! Ez a hajó már elment haver. Megbeszéltétek s közölte már nem szeret. Csak saját magad szívatod, ha még tepersz utána mert NEM fog visszafogadni. Inkább zaklatásnak fogja venni, hogy nem vagy képes felfogni és még üldözöd. Ne küldj semmit, hanem zárd le, nyiss új lapot.
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Két napja kuzdok erte, csak gyozkodtem, bocsanatot kertem, hangsulyoztam neki hogy megvaltoztam es ugyan olyan lehet a kapcsolatunk mint az elejen es hogy adjon meg egy eselyt."


Hát bocsi, de 2 nap után én sem hinném el... Maximum 2 hónap kőkemény munka után, de lehet több.

tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.-hoz, nem két napja valtoztam meg, hanem szeptember elejetol, es azota kokemenyen dolgoztam erte, es ezek utan tortent ez.
tegnap 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha törölt mindenhonnan, akkor ez veszett fejsze nyele...

Hagyd leülepedni a dolgokat...

ma 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!