Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol van az a pont, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az a pont, hogy meddig érdemes küzdeni valakiért?

Figyelt kérdés
Hol az a pont ami még küzdés és mikor az ami már sok, nem èrdemes?

szept. 14. 10:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hogyha konkrét szituációt írsz, könnyebb segíteni.


Személy szerint ha valaki ismerkedés elején semleges, nem pakol energiát megismerésembe, akkor felejtős. Párkapcsolatban szintén elvárom, hogy tegyen a kapcsolatért, megcsalás azonnali szakító ok.

szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Amíg nem csal meg, nem bántalmaz sem testileg sem lelkileg és amíg szeretem, én küzdenék.
szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
De, engedd el.
szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Már kérdezték, de kapcsolaton belül vagy kívül, mert nem mindegy a szitu.
szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kapcsolaton kívül érdekelne!
szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

12 Kb így vagyok ezzel én is.


Meg valahogy érezni, hogy valaki hazudik e vagy sem… mármint általában megérzéseim jók.

szept. 14. 12:50
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretek valakit ,akkor nem engedem el.
szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Senior Séf ***** válasza:

16 évesen egy nálam két évvel idősebb, a gimi örökös szépségkirálynőjének kikiáltott csaj lett a barátnőm. Több mint fél évig jártam a nyakára, pedig mind ő, mind az anyja megmondta, nincs esélyem, kisfiú vagyok még. Szerencsére az öccse barátom és osztálytársam volt, így alibiként szolgált, hogy voltaképpen miatta járok oda.

Kétélű fegyver ez. Részint a kitartás, küzdeni tudás szép férfierény,ami tetszik a csajoknak, és kihalt volna már az emberiség, ha minden pasi az első"nem" miatt meghátrál. De könnyű elrontani a renomét, és onnantól kezdve "értetlen hülye" az ember, aki nem ért a szóból.

szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!