Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. a történetem elég bonyolult de légyszi segítsetek (tanáccsal) .

21 éves lány vagyok, párkapcsolatban élek. Viszont sajnos ugy érzem beleszerettem a legjobb fiúbarátomba.

Ha vele vagyok, minden megszűnik.. Érzem azt a megmagyarázhatatlan szikrát köztünk.

Folyton ad jeleket, szerintem ő is érez irántam valamit de nem mondja..



szept. 7. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha kellesz neki, majd tesz ő.
szept. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

A jelenlegi "párkapcsod" az kuka, ha más valaki tetszik. Nem mersz kilépni, mert mi van, ha a másiknak mégsem kellesz.

Elég nagy gerinctelenség az, amit a mostani pároddal művelsz, csak azért, hogy Te folyamatosan benne lehessél a "tutiban".

Sajnos korunk tipikus betegsége, hogy egyeseknek mindig és mindenáron jól kell járniuk.

Mit tegyél?

1. A kimúlt párkapcsolatod zárd le és légy független azér, hogy:

2. Szabadon és már függetlenül ismerkedhess olyanokkal, akik valóban tetszenek is neked valamiért és nem csak azért vagy velük, mert félsz pl az egyedül maradástól.

(Ja, a mai modern világunkba már lábjegyzet is kell a párkapcs témákhoz adott tanácsainkhoz, tehát a fenti leírás a monogám típusú emberekre vonatkozott.)

szept. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es jól írja, bár finomabban is fogalmazhatott volna. ;)

Bár akkor meg nem hatna!


21 évesen előtted a jövő! Legyél bátor, szakíts. Tapasztalj, élj, legyél szabad, hogy megadhasd a lehetőséget magadnak az őszinte ismerkedésre.

szept. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani kell. Egy dolog biztos, nem a jelenlegi párodnak kell melletted lennie.
szept. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan bonyolult ez.

Az első lépés, hogy érdemes lenne megfontolni a szakítást, hiszen láthatóan nem szereted a párodat. Utána lehet a fiúbarátod is lépne. Vagy ha tényleg ennyire jó barátok vagytok, akkor én a helyedben megbeszélném vele, hogy mit érzek iránta.

szept. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy a legtöbb ember nem kezdeményez olyannál aki kapcsolatban van. Tehát lehet hogy a fiúbarátod arra vár, hogy egyedül legyél.
szept. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak az talán a nehezítő, hogy a párommal is jóban van. Vagyis párom által ismertem meg, és azota vagyunk ennyire jóban.
szept. 8. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!