Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy 50 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy 50 éves férfibe .Rengeteget dolgozik a vállalkozásában. de valami nem stimmel a memóriájában. Elfelejti hogy múlt héten kavet főzött nekem, hogy készítettünk egy szex videót , újra és újra elmeséli ugyanazt ..stb? Túlterheltség ?

Figyelt kérdés
szept. 3. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Az is lehet, vagy ez már a korral jön. Fiatalabb, túlterhelt embereknél is elofordul.
szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha túlterhelt nem csoda, de lehet megvan a kora, esetleg alzcheimeres lesz. .
szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy?
szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Egy túlterhelt vállalkozónak jobb dolga is van, mint arra emlékezni, hogy egy hete neked kávét főzött. Lehet, másoknak is főz, üzleti partner, család, másik nő...

Lehet, csak keveri a nőket.

szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet valami kellemes tarsasag. En hamar kiszeretnek belole.
szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Lehetséges hogy az ingerszegény élete miatt nem sok mondanivalója van. Ez lehet a kiégés jele is.
szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Inkább túlterheltség, vagy más egyéni tényezők okozhatják. 50 évesen a kor még abszolút nem kéne, hogy az oka legyen. Én is tapasztalok ilyet évek óta, pedig csak 41 vagyok. Nálam depresszió, és általános szellemi túlterheltség, fásultság az oka. Egyszerűen annyi minden történt már az életemben, annyira telített vagyok, hogy totálisan érdektelen vagyok szinte mindennel szemben. Nem emlékszem arra, tegnap mit ebédeltem, mit csináltam melóban, mi volt ebben vagy abban a filmben, stb., az agyam mindent kiszűr. Egyszerűen nem érdekel igazán semmi, minden átmegy rajtam. Zavar, de már megszoktam.

F

szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!