Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat működhet fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat működhet fiatalon hosszútávon?

Figyelt kérdés
Adott két huszonéves fiatal. Az egyik fél munkájából adódóan folyamatosan külföldre utazik, havonta 1x tudnak találkozni a felek.

aug. 31. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon szerelmesek, egy ideig működhet, hogy meddig, azt nem tudom.

De jobb lenne, ha a csaj kiköltözne a pasihoz. Miért nem megy ki hozzá?

aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Az a két féltől függ. Nem tudsz menni vele?
aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Eöske janeszka21 válasza:
39%
Nem fog működni
aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Én se hiszem, h ez működhet
aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1 évem ment el így, a vége nagyon csúnya volt.


Akkor megmondtam, ilyet soha többet.

aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de te is tudod.
aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Talán ha hosszabb ideje stabil kapcsolatban vannak, mindketten nagyon akarják és pontosan lehet tudni előre, hogy ez csak 1-2 év, utána meg össze tudnak költözni. Akkor még esetleg működhet, könnyebb úgy, ha meghatározott ideig kell kihúzni és lehet tervezgetni. Így is csak esély van rá, semmit nem lehet garantálni, de ez sincs meg, akkor felesleges belevágni.

aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen korban akkor működik, ha megvan egy biztos végpont, amiután rendesen együtt lehetnek tényleg a felek. Pl. van olyan ismerősöm, aki most kimegy egy évre tanulni külföldre, a párja itthon marad, biztos, hogy nekik is nehéz lesz, de legalább tudnak számolni, hogy oké, eddig kell "kibírni" ezt az állapotot. Vagy volt olyan barátnőm, aki fél évre ment ki Erasmus-ra, és teljesen jól tudták kezelni ezt az időnyi távollétet. Ilyet én is bevállalnék. Olyat nem, hogy bizonytalan ideig távol vagyunk egymástól, akár évekig, nem tudhatjuk előre. Szerintem az ilyen kapcsolatokban több is a konfliktus.
szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy működhet, olyan is van, hogy valaki másik földrészről ismerkedik meg valakivel, és költöznek össze X év után. Ez nem is olyan borzasztóan ritka. Ha az működik, akkor itt Európán belül is működni fog. Persze kell hozzá, hogy mindkét fél érett legyen hozzá, nem mindenki képes rá. Valakinek már az is problémát jelent, ha a másik fél Gödöllőn lakik, és nem Pesten.
szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem működhet. Max pár hónap aztán megcsalások következnek és elhidegülés.
szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!