Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg kell külön kérdezni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kell külön kérdezni hogy együtt vagyunk-e?

Figyelt kérdés
Már lassan két hónapja randizunk egy lánnyal, szinte minden héten legalább 2-3szor találkozunk, a szexen kívül mindent csináltunk már, és az lenne a kérdésem hogy felhozzam-e ezt a témát hogy akkor egyutt vagyunk-e vagy pedig ez már egyértelmű neki?

aug. 2. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
kérdezz rá!
aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Én azt hittem nem kell megkérdezni, aztán egy hónap után kiderült, hogy mégis meg kellett volna. Én úgy vettem, hogy egy pár vagyunk, természetesnek tűnt, figyelembe véve, hogy mennyi időt töltöttünk együtt, és mi történt már köztünk addigra. Kiderült, hogy párom azt hitte én még nagyon nem tartok ott, hogy párként tekintsek magunkra ezért ő is úgy állt hozzá. Nem csalt meg vagy ilyesmi, csak azt hitte nem lesz ebből köztünk semmi komoly, és miattam hitte ezt. De aztán tisztáztuk és együtt vagyunk 3éve, csak neki kellett ez a megerősítés, hogy kimondom, igen egy pár vagyunk.


N

aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Mi nem kérdeztük, nem mondtuk ki. Egyértelmű volt nekünk is, meg mindenki másnak is, hogy össze- és egymáshoz tartozunk :-)

N

aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Én rákérdeztem, addig még csók sem volt. Még kézfogás sem.
aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi sem mondtuk ki. De ha neked ez fontos akkor kérdezz rá.
aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Barátnőm megkérdezte már a 3 randin, szex után.
aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En ugy vagyok vele mondani bármit lehet. Idovel meg ugyis megtudom.
aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez így akkor most mi?! Én ezt nőként rövidre zárnám.
aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem a páromat az első randi után, hogy akkor mit gondol, szeretne e kapcsolatot vagy sem, és együtt vagyunk e, határozott igennel felelt, szóval igen, egy pár lettünk, úgy gondoltam jobb tisztázni már az elején kinek mi a hozzáállása.

Egyik barátnőm 2 évig volt egy pasival. A barátnőm szerint egy pár voltak, a pasi szerint nem, csak barátság extrákkal. 😂.

Ennyit arról, hogy kinek mi az egyértelmű párkapcsolat és mi nem.

aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!