Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is van így ezzel ennyi év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így ezzel ennyi év után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából tapasztalatokra lennék kíváncsi ki hogy viszonyul a párjához több év kapcsolat után?!

Mi 8 éve vagyunk együtt a férjemmel és mai napig halálosan szerelmes vagyok belé. Imádom minden porcikáját. Nem mondom, hogy nincsenek, vagy nem voltak nehezebb időszakok a kapcsolatunk alatt, de mai napig ha rá nézek vagy rá gondolok itt vannak a bizonyos pillangók a hasamban. A kérdés igazából azért fogalmazódott meg bennem, mivel mindig azt hallani, hogy a szerelem elmúlik és átalakul szeretetté. Én úgy érzem nálam ez egyenlőre nem történt meg, még mindig ugyanolyan szerelmes vagyok mint mikor megismertem. Hosszabb kapcsolatban élő párok, ti hogy vagytok ezzel?


júl. 24. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Én csak annyit írnék, hogy bárcsak megtalálnám azt a nőt aki hozzád hasonló, és így élhetnénk együtt.


Gratulálok nektek, kivételes helyzetben vagytok.🙂

Remélem így is marad, és hogy a párod is értékeli, és ugyanígy gondolja.

júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ezt várod, tudom, de csatlakozva az 1-eshez, bárcsak megtalálnám azt a férfit, aki képes ezt kiváltani belőlem, aki iránt így tudok érezni, és persze ez kölcsönös, és be is teljesül. Mindig csak olyanokkal találkozom, akik már az elején sem mozgatnak meg, és max ez az, ami kölcsönös 😕
júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szerelem maga elmúlik, a test egyszerűen nem tudja a végtelenségig fenntartani ezt az állapotot. Ez egy biokémiai folyamat, nem vélemény, hanem tény.

Nem vonom kétségbe az érzéseidet, félre ne érts. Te nagyon szereted a párodat ez biztos, kötődsz hozzá, biztonságot és stabilitást ad. De 8 év után nincs szerelem.

júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyolc évig nekünk is simán ment!
júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a szerelem érzést fent lehet tartani, csak nem folyamatosan. 7 éve vagyok együtt a párommal és én is többször így érzek még mindig.
júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
26 év, dettó, kérdező.
júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!