Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba aki nem viszonozza azt mondja hogy ő mindig is barátként tekintett rám mióta ismer most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve vagy kettő hogy szerelmes vagyok belé de ő soha nem akar tőlem többet mert azt mondja hogy nem jó a teste meg a hasonló és társai a lány 17 jövőre lesz 18 én 20 vagyok és több mint 3 vagy 4 éve ismerjük egymást és tanácstalan vagyok mit tegyek nélküle nyugtalan vagyok mellette érzem csak jól magam és Írhatjátók hogy ne legyek a közelében de nekem ez nem megy egyszerűen vonz mint a mágnes mit tegyek hogy ez változzon?

#szerelem #barátság #friend zone #Szerelem 18 #Szerelem 17 #Szerelem 20
júl. 21. 03:04
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez kifogás is lehet, vagy testképzavar. Bántották előtte egyébként?
júl. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig vonz,amig nem erdekled. Mert felsz a csalodastol direkt olyat vslasztasz tudst alatt akit nem erdekelsz. Igy vedekezik a lelked a csalodas ellen.
júl. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mások évek óta tartó kapcsolatban szakítanak és utána soha többet nem keresik egymást. Ha nekik megy, akkor neked is megy a 0 kontakt legalább addig, amíg nem vagy túl rajta.
júl. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kategória, menj a tini kapcsolatokba.
júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1 válasz


Igen egy gyerek tapizta és még fogta a mellét melltartó és olyanokat mondott a háta mögött hogy meg baszta és hasonló és társai de ez nem igaz mert nagyon jobban vagyok vele és mindent tudok róla de azóta szegény még mindig nem heverte ki de nekem tökéletes úgy ahogy van szeretem de nagyon is és lehet hogy a 2-nek igaza van de nagyon régen nem éreztem úgy egy lány iránt mint iránta és akárhányszor próbálok összejönni valakivel nem megy és ez zavar igaz de én úgy érzem nekem ő a tökéletes

júl. 21. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:
mondd meg neki ezt amit most írtál felül. biztos beléd esik majd. nincs önbizalma
júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már meg volt de azt mondta soha nem jönne velem soha össze
júl. 24. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!