Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő alatt múlt el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt múlt el a szerelem közetetek, miben változott a kapcsolatotok és melyik fél változott meg?

Figyelt kérdés
Nemetek ,korotok is jöhet de a rövid sztori is hogy hogyan élted meg az elmúlást. 37f

júl. 11. 08:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
10 év után. Keveset szexelünk. Mindketten megváltoztunk. 26/F és 26/N.
júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3 év alatt, totál megváltozott a személyisége, s csak jóval később amikor "tudatosabb" lettem jöttem rá, hogy valójában k.rvára nem illeszkedünk. A változás: elhidegülés, eltávolodás, félrelépések - s szakítás amikor összeszedtem a tökeimet. Többet nem esem ebbe a csapdába az tuti! (az új páromnál jóval nagyobb figyelmet fordítok arra, hogy a személyiségünk, értékrendünk is illeszkedjen)
júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. a 4. év után múlt el a szerelem és átformálódott szeretetté. Annyiban változtunk meg, hogy jobban összecsiszolódtunk és persze kevesebb a szexuális együttlétek száma, de én szerintem ez természetes folyamat. Attól még kívánjuk egymást, egymással a szexet, tetszünk egymásnak, flörtölünk, de nyilván nincs meg az a láng mint az elején. Igazság szerint nem is hiányzik, jobban bejön nekünk a nyugodt, békés mély szeretet mint az eszeveszett szerleem.
júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Pár hónap mulva elkezdenek féltékenykedni veszekedni.

Amikor én még a kodben vagyok, izgatottan várom a randikat meg hogy azta milyen jó partykra fogunk menni, meg mennyi mjnden van előttünk, ugranék fejest az egészbe, a párom feje meg vörös, dühös, ő valahogy meg nem igy van a kapcsolatban már, hanem kire miért néztem miért posztoltak zenét az oldalamon.


Ilyenkor szoktam keresztet vetni a kapcsolatra. Innen általában már az megy hogy győzködöm hogy szeretem hű vagyok, nem hiszik el, végigveszekszunk mindent csalnak otthagynak támadnak vádolnak.


Az a szerelmes igazi feeling ölelős alvások turbékolás pár hónap szokott lenni náluk.


Ha meg nem féltékenység akkor valami más bajuk lesz pl nem jövök be a haverjainak vagy az anyjának, azok ellenem fordítják, lassú halál az is.

júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*ilyeneket csak ezétt húzok évekig mert jobb mint a semmi. Minek legyek évekig egyedul. Azt is unom már.
júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekünk 4 év most, nagyon mély kötődésbe/szeretetbe ment át, de ez sokkal jobb. Biztonságot, kiszámíthatóságot ad.

A párom változott sokat, pozitívan. A szex nem lett kevesebb, inkább több szerencsére. Én vagyok a nő.

júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Mai fejjel már tudom, hogy egyik kapcsolat sem tart örökké. Nálam legalábbis nem fog. Viszont mivel öregszem, egyre több esélyem van egy adott személlyel végigvinni a továbbiakat ;)
júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Annak rendje-módja szerint kb 5 év. Ennyi elég is volt,hogy egybecsontosodjunk, elválaszthatatlanok legyünk. 25 éve imádjuk egymást, csak most máshogy. Nincs az az ön- és közveszélyes őrült lángolás, csak stabilitás és "számíthatokrád".
júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak azt nek értem hogy a szerelem meg a számíthatok rád állapota miért záaja ki egymást?
júl. 12. 14:57
 10/11 anonim ***** válasza:
10 év alatt múlt el. Én fejlődtem, ő megrekedt. Én támogattam, bátorítottam, ő lehúzott és mindent lekicsinyelt. Én viseltem a terheket, ő mindent rám hagyott, mondván én úgyis jobban tudom. Én boldog voltam a nehézségek ellenére is, ő depressziós életunt akkor is amikor már mindent elértünk. Pontosabban én elintéztem neki mindent, amire ő vágyott. Én lelkes voltam, ő boldogtalan, irigy és sajnálta magát mindenért, amin az életben keresztülmentünk. Magát sajnálta, engem elhanyagolt.
júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!