Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, ti hogyan szoktàtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogyan szoktàtok elérni hogy egy férfi kezdeményezzen nàlatok?

Figyelt kérdés
Mit csinàltok?
júl. 4. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem sikerült elérnem. A férfi cagy akart magától vagy nem. Az régen rossz, ha valamit erőltetni kell.
júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Én nem várok milliárd évekig, odamegyek inkább én. Beszélgetni szabad, minden kötelezettség nélkül is.
júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Jól néznek ki. Ennyi elég, többet nem nagyon kell tenniük, csak nyitottan, nem elutasítóan reagálniuk a közeledésre.

Ha azon agyalsz, milyen praktikákkal érhetnéd el, hogy kezdeményezzen a férfi, akkor nem nézel ki (elég) jól. Minden bántás nélkül, csúnya nőként írom ezt, megfigyelés és tapasztalat alapján. Én is egész életemben ebben voltam, hogy na, mit kéne csinálnom... Más (szép) nők meg még a kérdést sem értették.

júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kinéztem magamnak, belikeoltam egy képét instán, aztán rám írt. 4 éve vagyunk együtt.

De ha úgy vesszük, ezt én kezdeményeztem. Egyébként az első válaszoló álláspontját osztom, velem is így volt.

júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Semmit. Túl sokan is kezdeményeznek.
júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Azt mondjak amelyik ferfinel nem kezdemenyez a no az nem szep ember.
júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jól kell kinézni és jönni fognak a pasik. 3-as által leírtakat csak megerősíteni tudom csúnya nőként. Barátnőimmel, ha mentünk valahova, nekik annyi volt a dolguk, hogy smink, haj legyen belőve, valami extrább ruhát kell felvenni, és lehetett menni bármilyen programra, koncertre, étterembe, bárhova, mindig volt pasas, aki odajött hozzánk vagyis hozzájuk, én meg csak álltam egyik lábamról a másikra.

Nőként a külsődet kell letenni az asztalra, nincs más elvárás.

júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
7. Ferfi dolga csak hogy legyen nala penz is lehet vinni a wcbe.
júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ha akar, majd meglep magától. Az régen rossz, ha nekem kell azon mesterkednem, hogy nyisson már felém. Én romantikus alkat vagyok. :)

Ennek ellenére volt úgy, hogy én kezdeményeztem, együttélés lett belőle.

Sokkal jobb az, ha a férfi közeledése úgy ér, mint a villámcsapás derült égből. Ez is megesett, el is vesztem...

júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Haj, mennyi szép nő van, akinek én lennék derült égből a villámcsapás!

F

júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!