Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nő barátait elfelejti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő barátait elfelejti, szerelmeit soha. A férfi szerelmeit elfelejti, barátait soha. Ki ért egyet ezzel?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Mindenre van példa.
tegnapelőtt 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A barátaimat soha, van akire meg nem is emlékszem már. :’D
tegnapelőtt 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Negatív.
tegnapelőtt 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapbol herótom van az ilyen paraszti észosztásoktól, de azok a leggázabbak amik a nő-férfi viselkedésről szólnak.


El se tudom képzelni hogy valaki, akinek legalább 80as IQja van, tényleg komolyan veszi ezeket.

tegnapelőtt 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen általánosítás, hiszen minden felállásra van bőven példa.
tegnapelőtt 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tévestme ez az idézet. Nekem más a tapasztalatom.
tegnapelőtt 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
*téveszme
tegnapelőtt 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok értelmi fogyatékos, és hál istennek nem volt amnéziám és agyvérzésem sem. Szóval hál'istennek sem barátot sem szerelmet nem felejtettem el.

Ugyan férfi vagyok, de ha nő lennék, szerintem akkor is ez lenne a helyzet.

Vagy hát végülis van rá esély hogy elfelejtettem valakit, csak arról én ugye nem tudok :D

tegnapelőtt 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Férfiként írom,hogy minden férfi barátom a p.na sötét bugyrában tűnt el,teljesen meghülyültek a kapcsolatukban.

Nemcsak a barátságot koptatták le,hanem némelyik a testvérével,szüleivel is elhidegült.

Nálam a kapcsolatom mellett belefért anyám ápolgatása,sőt a kis keresztfiammal való foglalkozás is.

Miután minden rendeződött,élhettünk volna szépen - szakított az élettársam, így nyugisan élek,mert se párom, se barátom :)


F

tegnapelőtt 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy baromság, ahogy van.
tegnapelőtt 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!