Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Miért éri ez meg nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért éri ez meg nektek?

Figyelt kérdés
Azok a férfiak, akik tudják, hogy egy fix nővel szeretnének lenni, de mégisbrendszeresen megcsalják egy másik nővel. Viszont ezt a másik nőt a hivqtalos barátnőjük kérésére bármikor kivonják a forgalomból, szóval ezek szerint mégse számíthat annyira.Ha ennyire nem számít a másik nő és tudja hogy a kapcsolatában szeretne maradni miért éri meg rendszeresen félremenni neki?

jún. 23. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom! Én általában nem szoktam csak egy nővel lenni amennyiben van még választék!
jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Mert meghatározza keretet.

Ha rendszeresen dugok másokat is, akkor az alap nő folyamatosan teper és küzd értem.

Ha pedig felhagyok ezzel és tudatosul a nőben, hogy csak ő van nekem, már buktam is a keretet és a vonzalmi értékem szinte nullára esik a szemében.


Plusz ott van a szakítás is, ami bármikor megtörténhet.

És sokkal jobb egyik ágyból átfeküdni egy másikba, mint formából kijőve, csajozástól elszokva pi na nélkül vegetálni hónapokat, éveket.

jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A változatosság gyönyörködtet, ezért.
jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Mert ösztönlények
jún. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Neked miért éri meg egy ilyennel lenni?

Nem félsz, hogy egyszer csak talál egy náladnál mindenben sokkal jobbat és egyből meg is nősül vele és így már Te ki is fogsz pottyanni abból a bizonyos kosárból? Neki fog gyerekeket csinálni, téged meg majd csak néha előrángat egy-két numerára, aztán meg "mehetsz vissza ugrálni a balettba" egyedül.

Tudom-tudom, hogy a megszokás az nagy úr, de miért jó az neked, ha folyamatosan egy rózsaszínű álomvilágban élsz és nem a valóságban?

jún. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
4 azok a nők is ösztönlények, akik elnézik a félrekúrást, csak mert a pasika jajj, de jól néz ki...
jún. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!