Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ra irjak, vagy mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ra irjak, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lenyeg roviden, van egy srac aki tobbszor szerelmet vallott. A munkam soran ismerkedtunk meg, minden heten fix idopontra jott hozzam, azonban ugy erzem, hogy elsiklott valami. Mivel tudom, hogy rettentoen vonzodik hozzam igy ez nem is kerdes, de hetvegen voltunk egy kozos osszejovetelen ahol ugyan ugy jelenzte szandekat, de ugy erzem elmentunk egymas mellett, es az is biztos hogy szegyelli magat amiatt amiket mondott (neha eleg csunyan be tudott szolni, de en ezt viccnek fogtam fel, olyat nem mondott ami miatt meg kene sertodnom), de mivel en sem voltam jozan igy en is visszaszoltam, ebbol lattam hogy enyhen megbantottam az erzeseit. A lenyeg hogy holnap jonne hozzam, de ezek utan nem tudom hogy fog e jonni. Tobben eszrevettek, hogy szikrazik koztunk a levego, es mar egy eve tart ez, de azt is megtudtam egy havertol hogy nagyon fel tolem. Ra mernetek irni hogy a hetvege utan holnap jon e a megbeszelt idopontan a kezelesre? Ha eljonne elmondanam neki, hogy egyebkent egyatalan ne feljen tolem mert nem vagyok egyatalan iranta en sem kozombos. Azonban o nagyon erzelmileg nulla, konnyen meg lehet bantani. Kicsit felek a visszautasitasatol, talan lehet megis megbantottam hetvegen valamivel, igy nem tudom hogyan irjak ra vagy egyatalan irjak e.


25/L



jún. 18. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

1) Aki érzelmileg nulla, azt pont nem lehet megbántani. Ez a pasi inkább hogy érzékeny.

2) Az én Kedvesem is ilyen érzékeny, érzelmes, teljesen más, mint pl. az exem, aki "macho" volt.

Én sose szégyelltem vagy féltem írni a férfinak, aki tetszett nekem, pl. a mostani Kedvesemnek is írtam sokszor. Pláne, mikor úgy éreztem, megbántottam, pedig csak nem szándékosan, csak vicceltem, de Ő érzékenyen vette.

Ne menjetek el emiatt egymás mellett semmiképp!

42/N

jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszt!

Es szerinted az idopontjat hozzam fel vagy egyszeruen irjam le neki, hogy sajnalom ha megbantottam?

jún. 18. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan lehet érzelmileg nulla ha elmondásod szerint szerelmes beléd, rajong érted?


"...az is biztos hogy szegyelli magat amiatt amiket mondott (neha eleg csunyan be tudott szolni, de en ezt viccnek fogtam fel, olyat nem mondott ami miatt meg kene sertodnom), de mivel en sem voltam jozan igy en is visszaszoltam, ebbol lattam hogy enyhen megbantottam az erzeseit."


Nem tudom, hogy mit szólt be neked tök mindegy milyen állapotban, de attól, hogy te poénként vetted fel azért elég "szépen" megbántottad, elnézést akarsz tőle kérni és még ismerkedni is vele.


Akkor nem te vagy inkább az érzelmileg nulla ha egy évig körülötted lebzsel és mégse jársz vele? Vagy esetleges mindketten ha már azokkal a szavakkal illetted?


Én szerintem inkább egy pincsikutya aki utánad lohol tök fölöslegesen, de lehetőleg most már végre észhez tért és elzavar a fenébe téged, vagy ő játszik veled mert csak meg akar fektetni, de közben éli az életét és te hiába akarsz vele ismerkedni komolyabban.


Tehát legvégül te szívod meg a legjobban.


Szörnyű, hogy beszólt és szerinted vicc kategória de azért rendesen beszóltál te is ahelyett, hogy békénhagynád ha egyszer köcsög és ha neked ő csak egófényező és ló helyett szamár lenne.


25 évesen lehetne már egy kis eszed. Nem kell elnézést kérni egyébként ha ő is beszólt neked. Vagy akkor kérjetek egymástól mindketten és ne csak te!

jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a hozzaszolasod, azonban ha lejott volna pont, hogy nem akarom ot bantani.

A masik, hogy ertek a szep szobol is, nem kell rogton belem allnod!:)

Tobb eszem van mint hinned, csak sajnos nem voltam meg olyan helyzetbe mint most, altalaban mindenki rogton letisztazta az elejen a helyzetet, o meg nem mert meg egyszer sem teljesen megnyilni.

Es az is jo lenne ha novelne az egom, legalabb vegre enyhulne az erzes, hogy total gyokerul nezek ki. Gondolom ok-okozat, valoszinu ha en is nyitnek o is jobban nyitna. Csak nem tudtam eddig megfogalmazni egy normalis levelet sem az iranyaba, hogy ne tunjek nyomulosnak de megis ertse amit akarok.

jún. 18. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Erzelmileg 0 akit meg lehet bantani? Xddddd
jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2 Ha úgy érzed, igen, írd meg! #1 vagyok
jún. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!