Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mennyire normális ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mennyire normális ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.2014 halt meg az akkor 18 éves pàrom egy balesetben. Azóta volt egy 5 éves kapcsolatom de tavaly vége lett.

Néhány hete össze futottam a hallott parom öccsével. (24) , beszélgettünk, szó szót követett majd reggel a lakásából mentem el. Tényleg úgy érzem van valami megmagyarázhatatlan kapcsolat köztünk, de felek csak a volt parom hasonlósága és részéről pedig egy kapocs vagyok.kimentem a temetőbe bocsánatot kérni, küldjön egy jelet. Minden évben ki megyek hozzá. Pszichológushoz sokat jártam fiatal koromban és talán 2 éve nem voltam de ugy érzem túl tettem már magam rajta.

Borzasztó bűntudat van bennem.

#26 éves nő


jún. 12. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem mindennapos történet az biztos. Nem tudom, én hogyan tudnám ezt kezelni, nem voltam még csak hasonló helyzetben sem. Mindenesetre kissé morbidnak hangzik.


F

jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, legbelül még mindig nem tudtál túllépni a volt párodon, de ez szerintem érthető is.
jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen kapocs nincs köztetek, te kapcsolódsz hozzá a testvére miatt.
jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennél morbidabb dolgot ma még nem olvastam.
jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Más nincs?
jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező ne haragudj, de te beteg vagy a fejedre a férfival együtt. :O
jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy morbid mikor le írtam is tudtam már, de nem így terveztem az eletem.

És mielőtt félreértenè valaki (6os válaszadó ) az eletem a halála óta is folytatódott, a kapcsolatok terén jártam csak sikertelenül. Szakmáim, karierrem van. Ez az egyetlen defekt az életemben

jún. 12. 15:13
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Betegek vagytok hiába nem tetszik. Nem engedtétek el a halott fiút egyiken se és te azért érzed, hogy "kapcsolat" van köztetek mert a tesója, ő meg azért mert a párja voltál.
jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd bèkén
jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
jún. 12. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!