Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek az örökké tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek az örökké tartó szerelemben?

Figyelt kérdés

jún. 12. 14:22
1 2 3
 11/24 gergelice16 ***** válasza:
76%
Ahhoz hogy a szerelem fenn maradjon, folyamatosan dolgozni kell a kapcsolaton. De ez idővel egyre nehezebb... Első ilyen nagy nehézség a házasság, itt sokan belekényelmesednek a kapcsolatba. Második ilyen nehézség a gyereknél jön el, amikor a saját igényeidet már képtelen vagy eléggé kielégíteni. Mikor ennyire nincs szabadidőd, sokkal nehezebb még a kapcsolatra is időt, energiát szánni. De akik ezeket (illetve a továbbiakat) leküzdötték, azok képesek egy nagyon boldog kapcsolatot kiépíteni.
jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen
jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
43%
Én tudok örökké szeretni. Az már más kérdés, hogy mások engem meg nem. Pár év és szakitás, vagy válás mert átfordulnak.
jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én is tudok örökké szeretni, de azt érzem, hogy ez inkább hátrány mint előny. Sajnos mások eléggé kevés ideig tudnak szeretni, mert egy idő után másra vágynak, na én nem ilyen vagyok, kicsit különcnek érzem magam már ez miatt. F
jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

14# +1


F

jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Lol
jún. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
30%

Én csak az eltűnő/nem visszaíró/sunyin lapító gyakoris felhasználókban hiszek!


Kérlek vedd fel az inget, a tiéd.

jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A mámorító szerelem át tud alakulni mélységes szeretetté és ragaszkodássá ahol a pár tényleg "egy pár" a szó minden értelmében. Szerintem ez az örök szerelem, mégha át is alakul valami sokkal kevésbé lángoló de stabil összetartozássá. Ennek az alapja viszont a tényleges szerelem amit nem sok párnál látok, a kapcsolatért összeálló emberekből akik csak vannak valakivel hogy ne egyedül legyenek nem lesz ilyen soha.
jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem.
jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem létezik,igaz szerelem nincs.Ez csak mese
jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!