Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak ti milyen ajàndékokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti milyen ajàndékokkal szoktàtok meglepni a baràtnőtöket?

Figyelt kérdés
jún. 6. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Már nem szoktam, nem érdemli meg.
jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
+1 csaj
jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es, miért vagy még vele, ha így beszélsz róla?
jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Mármint a farkamon kívül?
jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Én kaptam virágot, csokit, elvitt vásárolni.


Mióta a felesége vagyok vagy megveszi amit szeretnék vagy ad pénzt, hogy vegyek amit akarok.


Ami szerintem aranyos azok a virág/édesség boxok, skincare/smink ha tudod miket használ vagy szeretne.

jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Semmivel, miért kéne??? Ő sem vesz nekem.
jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
6-os ha így gondolkodsz inkább hagy el...
jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
7: Mert? A kapcsolatban állítólag a kölcsönösség fontos, nálunk ez az.
jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én gumicukrot szoktam, mert totál édesség mániás.


Azt szinte hetente.

Néha veszek csipszet is párzacskóval, mert azt is felfalja pillanatok alatt.

Van, hogy veszek mellé lónyálat (tonic water, cola, vagy ilyesmi...)

De a Gintonicot is nagyon szereti, ezért vettem a múltkor gint és citromot is a tonic mellé.

Meg mojito is nagy kedvence és láttam mojito ízesítésű lónyálat, szóval azt vettem neki.


Ezek nagyjából 1-2 hetente. A gumicukor a leggyakoribb és aztán néha van kis változatosság a többivel.


Virágot is nagyon szeret kapni és jól esik neki, de az valahogy nem a stílusom ezért azt talán 5-6 havonta vagy lehet, hogy inkább csak évente adok... nem tudom.


De valentin napot és nő napot nem ünneplünk meg ilyeneknél nem vár el semmit. és nem is érezteti, hogy de mégis. Az évfordulót előre megbeszéljük, hogy csinálunk-e valamit. Szülinapi ajándékról is beszélünk és nem meglepi. karácsonyi szokott meglepetés lenni talán.


Illetve Adventkor megleptem azzal, hogy mikor elment, akkor még nem volt adventi koszorú a lakásban, amikor hazaért, akkor volt és volt egy nagy liliom is mellette. (az (fél)évi egyszeri virág itt volt azt hiszem... előtte meg nem rémlik)



27 F

jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!